3 nejlepší popup pluginy na CodeCanyon

Přestože se někomu mohou popup okna zdát otravná, prostě tu jsou a majitelé webů je hojně využívají. Existuje řada pluginů, které umožňují vytvářet a spravovat popup okna a ty nejlepší tři z CodeCanyonu si představíme.

Pokud neznáte CodeCanyon, jde o obdobu tržiště ThemeForest, kde můžete najít řadu prémiových pluginů pro WordPress. Ceny se pohybují do dvaceti dolarů za plugin, což je příjemná cena, vzhledem k tomu, co pluginy umí.

PopupPress

img_large_popuppress_v1.8

PopupPress je přesně to co od takového pluginu očekáváte. Umí vytvářet popup kona s vloženým obsahem.

Máte k dispozici administraci jednotlivých okena a využít shortcody, které plugin automaticky generuje.

list_popups_large

Co mi příjde velmi dobré, je to, že plugin zvládá kromě obrázků a textu, také videa, zvukové stopy ze SoundCloud a především iframy. To bývá často u těchto popup oken celkem problém a nebylo je tak možné použít .

PopupPress naleznete zde

Layered Popups

layered

Layered popups plugin je jeden z nástrojů, které vám dávají plnou kontrolu nad vašimi popup okny. Pokud jste již někdy setkali s Revolution sliderem, tak víte, že jste si skládali slider z různých vrstev. A Layered popups je obdoba pro vytváření popup oken. Máte k dispozici administraci, kde na sebe můžete navrstvit jednotlivé prvky okna a každé může díky tomu vypadat jinak.

Zároveň má pluign implementovánu podporu různých emailingových nástrojů, jako je MailChip, AWeber a mnoha dalších. Obsahuje i podporu přihlášení pomocí FaceBooku a Twitteru.

Za třešničku na dortu považuji AB testování.

Layered Popups najdete zde

Ninja Popups

ninja-popups

Na závěr jsem si nechal nejpopulárnější popup plugin pro WordPress na CodeCanyon.

Na rozdíl od předchozího pluginu má předdefinované vzhledy, což může být v celku výhoda, protože ne každý má představivost, aby si sedl k počítači a vytvořil povedený návrh.

S tímto pluginem se setkávám velmi často a používá se především na vytvoření formulářů, propojených s některým ze řady mailingových nástrojů. Mimo to umí vytvářet exit okna, otevřít popup při neaktivitě, obsahuje AB testování, napojení na Google analytics.

Za zajímavou funkci považuji uzamčení stránky, do doby, než uživatel klikne na sdílení na sociálních sítích.

Závěrem

  • PressPopup – výborný plugin pro vytváření popup oken s obsahem. Pokud nepotřebujete napojení na mailing, ideální nástroj
  • Layered Popups – potřebujete napojení na mailing a rádi si hrajte s grafikou? Jasná volba
  • Ninja Popups – potřebujete napojení na mailing a chcete si jen naklikat popup okno, ne se zdržovat s nastavováním každého prvku? Pak zvolte Ninja Popups

Pokud mohu hodnotit pluginy, tak to jsou velmi kvalitní nástroje, ale pokud bych se měl rozhodnout pro jeden, byl by to asi Ninja Popups.

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

1 Comment

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *