Materialism – nejhezčí landing page šablona na trhu

Šablony od TeslaThemes jsou mimořádně kvalitní. Vyznačují se čistým designem a spoustou skvělých funkcí. Jinými slovy se vám investice vrátí i s úroky. V případě šablony Materialism získáte landing page s krásným layoutem. Jednoznačně jde o jednu z nejhezčích šablon, které jsou v současné době k mání.

Propagovat zboží a služby není jednoduché, ale díky stylové šabloně Materialism vám to půjde mnohem snadněji. Prodej vám usnadní speciální featury jako „Call to Actiom Promo block“, cenové tabulky, kontaktní formulář a další prvky. Jde o velmi silnou kombinaci líbivého designu s velkým množstvím praktických vychytávek, které byste u free šablon nenašli. Za zmínku však stojí také čistý kód a respekt k pravidlům Material design guidelines od Googlu.

Víceúčelová a ultra responzivní

Materialism je moderní a víceúčelová one page šablona, kterou využijete při tvorbě firemní prezentace, prodejní landing page, ale také blogu nebo jiného typu webu. A protože je ultra responzivní, vypadá dobře bez ohledu na velikost úhlopříčky displeje, na kterém si ji právě prohlížíte.

Skvělý Visual Composer v ceně

Nedílnou součástí prémiové šablony Materialism je Visual Composer, který sám o sobě stojí 30 USD. Což je dobrá zpráva pro každého, kdo se při tvorbě web nechce zdržovat programováním. V prostředí Visual Builderu lze naskládat obsah stránky drag and drop systémem snadno a rychle. Obsahuje přes 40 různých obsahových prvků s pokročilými možnostmi stylování. Člověk nemusí být geniální matematik, aby si spočítal, že nabízí takřka neomezené možnosti rozvržení stránky. Jediným limitem je představivost.

Čtěte  Child theme snadno a rychle

Co je součástí šablony?

Tři povedené layouty pro úvodní stránku

Chcete mít web hotový než řeknete švec? Stačí si vybrat některý ze třech předpřipravených layoutů a jen ho lehce poupravit. Demo obsah je zároveň vynikající nástroj k bližšímu seznámení s šablonou.

Team carousel

Jedním z jedinečných prvků je jakýsi Team carousel – tedy kolotoč či slider, ve kterém lze listovat mezi jednotlivými minivizitkami. Skvělá věc pro agenturu, která nechce být anonymní a potřebuje vzbudit důvěru u zákazníka. Součástí bloku je fotka, počítadlo, krátký popis a ikony sociálních sítí.

Animované počítadlo

Animované počítadlo vypadá dobře a přitahuje pozornost.

Bloky s velkými ikonami

Potřebujete-li zdůraznit přednosti svých služeb/produktů, budou se vám hodit bloky s velkými ikonami, které se nesou v grafickém duchu layoutu.

Portfolio sekce

V šabloně Materialism nechybí ani ani sekce portfolia pro praktickou ukázku realizovaných prací, produktů a dalších věcí, které si nesmíte nechat pro sebe. Obsah portfolia lze rozdělit na několik různých sekcí a přepínat mezi nimi přes záložky. Nemusí se přitom jednat jen o fotografie, v lightboxu se zobrazí také video.

Slider s referencemi zákazníků

Neméně povedený je slider s doporučeními (testimonials). Originální řešení vypadá vážně dobře, ostatně jako všechny ostatní speciální sekce.

Blok s partnery

Jednou ze speciálních sekcí je také blok, do kterého lze umístit loga partnerů.

Cenové tabulky

Nabízíte produkt či službu v několika variantách nebo balíčcích? Pak vám přijdou vhod cenové tabulky a výrazným call to action tlačítkem.

Čtěte  Fullscreen free portfolio Wordpress šablona

Blog s novinkami

Šablona Materialism nabízí 3 různá zobrazení pro příspěvky. Dva s náhledovým obrázkem a jeden čistě textový. Všechny varianty jsou graficky zdařilé, což z šablony dělá vhodného kandidáta pro pro blog.

Animovaný formulář

Vzdušný, elegantní a velmi moderní formulář s animovanými prvky a výrazným tlačítkem. Co víc si přát?

Newsletter box

Šabloně nedělá ostudu ani blok s polem pro zadání e-mailu.

Last Tweets box

Sekce, ve které se zobrazují nejnovější tweety ze zvoleného účtu.

V celé své kráse

Závěr

Šablona Materialism bezesporu patří k designově nejzdařilejším šablonám. Je prošpikována příjemnými detaily a hned tak vás neomrzí. Možnosti nastavení jsou bohaté a přizpůsobení layoutu pro specifické účely webu není vůbec těžké, ostatně jak je u šablon od Tesla Themes zvykem. Přesto se dočkáte nadstandardní zákaznické podpory a vyčerpávající dokumentace, která vás nastavením šablony provede krok po kroku.

Šablonu Materialism se můžete zakoupit zde.

Na demo se můžete podívat zde.

 

About The Author

Related posts

1 Comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete mít přehled o dění ve světě WordPressu?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný přehled o novinkách, trendech a událostech, které se točí kolem WordPressu. Souhrn toho nejzajímavějšího od nás i ze zahraničí.