Materialism – nejhezčí landing page šablona na trhu

Šablony od TeslaThemes jsou mimořádně kvalitní. Vyznačují se čistým designem a spoustou skvělých funkcí. Jinými slovy se vám investice vrátí i s úroky. V případě šablony Materialism získáte landing page s krásným layoutem. Jednoznačně jde o jednu z nejhezčích šablon, které jsou v současné době k mání.

Propagovat zboží a služby není jednoduché, ale díky stylové šabloně Materialism vám to půjde mnohem snadněji. Prodej vám usnadní speciální featury jako „Call to Actiom Promo block“, cenové tabulky, kontaktní formulář a další prvky. Jde o velmi silnou kombinaci líbivého designu s velkým množstvím praktických vychytávek, které byste u free šablon nenašli. Za zmínku však stojí také čistý kód a respekt k pravidlům Material design guidelines od Googlu.

Víceúčelová a ultra responzivní

Materialism je moderní a víceúčelová one page šablona, kterou využijete při tvorbě firemní prezentace, prodejní landing page, ale také blogu nebo jiného typu webu. A protože je ultra responzivní, vypadá dobře bez ohledu na velikost úhlopříčky displeje, na kterém si ji právě prohlížíte.

Skvělý Visual Composer v ceně

Nedílnou součástí prémiové šablony Materialism je Visual Composer, který sám o sobě stojí 30 USD. Což je dobrá zpráva pro každého, kdo se při tvorbě web nechce zdržovat programováním. V prostředí Visual Builderu lze naskládat obsah stránky drag and drop systémem snadno a rychle. Obsahuje přes 40 různých obsahových prvků s pokročilými možnostmi stylování. Člověk nemusí být geniální matematik, aby si spočítal, že nabízí takřka neomezené možnosti rozvržení stránky. Jediným limitem je představivost.

Čtěte  Adamas premium ecommerce Wordpress šablona

Co je součástí šablony?

Tři povedené layouty pro úvodní stránku

Chcete mít web hotový než řeknete švec? Stačí si vybrat některý ze třech předpřipravených layoutů a jen ho lehce poupravit. Demo obsah je zároveň vynikající nástroj k bližšímu seznámení s šablonou.

Team carousel

Jedním z jedinečných prvků je jakýsi Team carousel – tedy kolotoč či slider, ve kterém lze listovat mezi jednotlivými minivizitkami. Skvělá věc pro agenturu, která nechce být anonymní a potřebuje vzbudit důvěru u zákazníka. Součástí bloku je fotka, počítadlo, krátký popis a ikony sociálních sítí.

Animované počítadlo

Animované počítadlo vypadá dobře a přitahuje pozornost.

Bloky s velkými ikonami

Potřebujete-li zdůraznit přednosti svých služeb/produktů, budou se vám hodit bloky s velkými ikonami, které se nesou v grafickém duchu layoutu.

Portfolio sekce

V šabloně Materialism nechybí ani ani sekce portfolia pro praktickou ukázku realizovaných prací, produktů a dalších věcí, které si nesmíte nechat pro sebe. Obsah portfolia lze rozdělit na několik různých sekcí a přepínat mezi nimi přes záložky. Nemusí se přitom jednat jen o fotografie, v lightboxu se zobrazí také video.

Slider s referencemi zákazníků

Neméně povedený je slider s doporučeními (testimonials). Originální řešení vypadá vážně dobře, ostatně jako všechny ostatní speciální sekce.

Blok s partnery

Jednou ze speciálních sekcí je také blok, do kterého lze umístit loga partnerů.

Cenové tabulky

Nabízíte produkt či službu v několika variantách nebo balíčcích? Pak vám přijdou vhod cenové tabulky a výrazným call to action tlačítkem.

Čtěte  Wordpres šablony na Themeforrest - 4. dubna

Blog s novinkami

Šablona Materialism nabízí 3 různá zobrazení pro příspěvky. Dva s náhledovým obrázkem a jeden čistě textový. Všechny varianty jsou graficky zdařilé, což z šablony dělá vhodného kandidáta pro pro blog.

Animovaný formulář

Vzdušný, elegantní a velmi moderní formulář s animovanými prvky a výrazným tlačítkem. Co víc si přát?

Newsletter box

Šabloně nedělá ostudu ani blok s polem pro zadání e-mailu.

Last Tweets box

Sekce, ve které se zobrazují nejnovější tweety ze zvoleného účtu.

V celé své kráse

Závěr

Šablona Materialism bezesporu patří k designově nejzdařilejším šablonám. Je prošpikována příjemnými detaily a hned tak vás neomrzí. Možnosti nastavení jsou bohaté a přizpůsobení layoutu pro specifické účely webu není vůbec těžké, ostatně jak je u šablon od Tesla Themes zvykem. Přesto se dočkáte nadstandardní zákaznické podpory a vyčerpávající dokumentace, která vás nastavením šablony provede krok po kroku.

Šablonu Materialism se můžete zakoupit zde.

Na demo se můžete podívat zde.

 

About The Author

Related posts

1 Comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete mít přehled o dění ve světě WordPressu?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný přehled o novinkách, trendech a událostech, které se točí kolem WordPressu. Souhrn toho nejzajímavějšího od nás i ze zahraničí.