Portfolio šablona Shutter: 5 za cenu jedné

Shutter je prémiová responzivní šablona od od ThemeFuse. Byla navržena pro fotografy, designéry, foto blogery a studia a kromě toho, že vypadá skvěle, nabízí v základu hned pět povedených konceptů, které demonstrují její sílu.

K čemu je šablona dobrá a jaké jsou její největší výhody?

Prémiová šablona Shutter je dobrou volbou pro freelancery i agentury, amatérské fotografy i profesionály, kteří by svou práci rádi prezentovali na vysoké úrovni. Čistý design odpovídá současným trendům – layouty jsou graficky propracované, elegantní, přehledné a maximálně funkční.

Velkou výhodou šablony Shutter je její variabilita. Designové i funkční úpravy lze realizovat snadno a rychle prostřednictvím panelu nastavení.

Shutter přichází s množstvím prvků a vychytávek, díky který si jí okamžitě zamilujete. Různé slidery, menu, tlačítka a další komponenty, které byste možná u WordPress šablony ani nečekali. To vše v lákavém minimalistickém balení.

Visual Builder

Nedílnou součástí šablony Shutter je Visual Builder. Pokud nemáte žádné bližší zkušenosti s kódováním a bojíte se, že nedokážete vytvořit stránky tak, jak je potřebujete mít, bude se vám drag and drop systém zamlouvat. Ve vizuálním prostředí naskládáte potřebné prvky jako puzzle. Poutavé nadpisy, tlačítka, záložky, média, speciální widgety – to vše je díky Visual Builderu jako na dlani.

5 unikátních layoutů

Nechcete ztrácet čas nastavováním stránek? Pak vám přijde vhod 5 předpřipravených layoutů, které lze aktivovat během několika málo sekund. Koncepty slouží jako ukázka toho, co může kreativní tvůrce z šablony vytvořit. Zároveň umožňují rychlejší start stránek – stačí si vybrat vhodný layout a upravit ho na míru svým potřebám.

Přestože je Shutter ideální pro prezentací portfolia a poslouží i jako galerie pro soukromé projekty, online svatební album či fotoblog z dovolené. Jinými slovy pro jakýkoliv web, kde hrají hlavní roli fotografie či obrázky.

Revolution Slider

Jen málokterý prvek upoutá pozornost návštěvníků tak jako slider. Tvůrci z ThemeFuse do šablony integrovali populární responzivní Revolution Slider, který patří k těm nejpovedenějším. Takže stačí, když nahrajete fotografie a nastavíte přechody.

Barvy a typografie

Color picker umožňuje okamžitou změnu barvy jednotlivých prvků (nadpisů, textu, odkazů, tlačítek…) bez nutnosti zásahu do CSS. Stejně snadné je i nastavení fontů z knihovny Google Fonts. Momentálně jich je více než 800.

Díky bohatým možnostem nastavení vzhledu lze web rychle a bez námahy odlišit od jeho standardní podoby.

Jazyková lokalizace

Šablona Shutter si dobře rozumí s pluginem WPML a umožňuje kompletní překlad všech stránek do takřka libovolného jazyka.

Optimalizace pro vyhledávače

Lidé z ThemeFuse vědí, že SEO není radno podcenit. Proto jsou všechny jejich šablony optimalizovány (čistý kód, rychlé načítání…) a pro každou jednotlivou stránku či příspěvek lze nastavit unikátní title a description.

Plně automatická záloha

Díky šabloně Shutter nemusíte mít strach, že o data přijdete. V administraci najdete volbu, která umožňuje pravidelné automatické zálohování. Nastavení této featurky netrvá déle než minutu.

U ThemeFuse nekupujete zajíce v pytli

Prémiová portfolio šablona Shutter není drahá. V době zveřejnění recenze je k mání se slevou z původních 89 USD na 49 USD a rozhodně nejde o vyhozené peníze. Pokud se přesto chcete o kvalitě přesvědčit ještě před nákupem a nestačí vám prohlídka demoverze, důkladně si ji otestujte přes TestLabs. Vytvoříte si účet a na nově nainstalované šabloně vyzkoušíte, co všechno umí.

Čtěte  Storefront 2.2.0 konečně ke stažení!

Závěr

Shutter je velmi kvalitní šablona, kterou lze do značné míry modifikovat dle potřeby, a to bez zásahu do kódu. Moc pěkný design, přehledný control panel a spousta jedinečných vlastností z ní dělají silný nástroj pro byznys i soukromé aktivity. Ostatně posuďte sami – prozkoumejte její funkcionality v Testlabs.

Šablonu Shutter si můžete zakoupit zde.

Na demo šablony se můžete podívat zde.

Všechny šablony od ThemeFuse najdete zde.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete mít přehled o dění ve světě WordPressu?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný přehled o novinkách, trendech a událostech, které se točí kolem WordPressu. Souhrn toho nejzajímavějšího od nás i ze zahraničí.