Čeština a instalace šablony pro WooCommerce

V jednom z minulých návodů jsem popisoval jak nainstalovat WooCommerce. V dnešním videu jsem spojil několik věcí dohromady a ukáži vám, jak nainstalovat plugin s češtinou, jakým způsobem, pokud to bude potřeba přeložit fráze v po souboru a také jak nainstalovat šablonu pro WooCommerce, což je stejný postup jako u jakékoliv šablony.

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

8 Comments

 1. Pingback: Jak vložit Youtube subscribe do Wordpress stránky | Musilda.cz

 2. Petr

  Zdravím, stáhnul jsem si poslední verzi 2.3.6 kde jazykové balíky vůbec nejsou. Plugin s češtinou přeloží jen část a editovat nejde protože obsahuje jen mo soubor. Jak se dá poslední verze kompletně přeložit? Díky.

  Odpověď
 3. Milan Hnátek

  Dobrý den, na našem webu, kde používáme šablonu Stockholm a také jiné jazykové pluginy (WPBakery Visual Composer & qTranslate-X, qTranslate-X a qTranslate slug) pro různé jazykové mutace webu jsem nainstaloval plugin WooCommerce. Rád bych je využil jako takový „online“ katalog našich výrobků a nemuselo by se jednat o plnohodnotný eshop. Ale bojuji s tím, že popisky (Add to cart, Description, Reviews…) se mi ve WooCommerce stále zobrazují anglicky, přestože jsem je přeložil v Loco Translate. Po přečtení nejrůznějších návodů jsem pochopil, že se asi bude jednat o problém zdrojového souboru s překladem a jeho umístění, ale nikde se mi nepodařilo najít, jak nastavit správné propojení s WooCommerce/šablonou Stockholm? Jak mám prosím správně přeložit WooCommerce a správně nastavit české popisky ve WooCommerce, když jsem na české verzi webu? Předem moc děkuji za radu a pomoc.

  Odpověď
  1. Musilda

   Dobrý den

   doporučuji hledat v šabloně a pak i v pluginech. Možností je totiž vícero. A pak samozřejmě přijde na řadu i chyba v kódu. Někdy je to dost složité.

   Odpověď
   1. Milan Hnátek

    Děkuji za info. Bohužel se v tom moc nevyznám. Může mi s tím když tak prosím někdo pomoci? Nechtěl bych to zadarmo. Také bych uvítal určitou „údržbu“ WordPressu a stránky. Děkuji.

    Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *