Kniha o Woocommerce

Upraveno 1.11.2018

Protože kniha již na stránkách prodejce již není v nabídce a zároveň jsem napsal vlastní ebook, přidávám se odkaz na zakoupení mého e-booku.

Stránka e-booku.

 

Popularita Woocommerce pluginu je  u nás stále větší, stejně tak jako poptávka po informacích pro každého, kdy si chce vytvořit eshop. Světlo světa tak spatřila kniha Vytváříme vlastní eshop ve WordPressu od Dušana Beleščáka.

Knihu vydává nakladatelství Computer press, vyjde  12.3.2014, za 299 Kč. 240 stránek je rozděleno do deseti kapitol, které vás provedou instalací WordPressu a pluginu Woocommerce, včetně všech jeho nastavení. Pro běžného uživatele je výborným pomocníkem, protože má k dispozici všechny potřebné informace přehledně a jasně formulovány.

V knize najde řadu tipů na doplňkové pluginy, zdroje šablon a způsob, jak je nainstalovat.

Vydání takové knihy je chválihodný počin, protože ne každý má chuť se prokousávat anglicky psanými návody a investice 300 Kč není v porovnání s cenou eshopu velká.

Knihu si můžete objednat zde

Podrobné informace o knize

obalka-platna

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

4 Comments

 1. Radek P.

  Knihu nehodnotím, jen přemýšlím proč z blogovacího systému dělat eshop? Neexistují jiné free cms systémy, které jsou dělány přímo na eshop? Existují. WordPress je super systém, aplikoval jsem jej u desítek klientů k naprosté spokojenosti, jen eshopácká větev mi přijde out. Na střední škole nám fyzikář dycky říkal: „to je jako škrábat se pravou rukou za levým uchem“ a samozřejmě to názorně předvedl.

  Odpověď
  1. Musilda

   Důvod je zřejmý. Pokud mám firmu, která poskytuje nějaké služby, například kadeřnictví, a k tomu chci mít i eshop s několika produkty, je to nejlepší řešení.
   Jedna administrace, jedna instalace, odpadá nutnost hledat někoho, kdo umí upravovat jak WordPress, tak i třeba Magento, známost prostředí, atd…

   Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *