Nový plugin pro zaokrouhlení objednávky ve WooCommerce

Toret.cz připravil nový plugin, který reaguje na chystané změny na Slovensku, kde dochází ke zrušení jednocentových a dvoucentových mincí. Od 1. 7. 2022 musíte na svém e-shopu při platbě v hotovosti (dobírka, osobní vyzvednutí) zajistit, aby objednávka byla zaokrouhlena na pěticenty.

Plugin Zaokrouhlení objednávky umožňuje vytvářet neomezené množství pravidel pro zaokrouhlení objednávky. Samotné zaokrouhlení probíhá ještě na stránce pokladny ve WooCommerce a položka zaokrouhlení je zákazníkovi přímo zobrazena jako příplatek. Zároveň je příplatek u odeslané objednávky zobrazen i v administraci.

Pravidla mohou být specifikovaná na určitou zemi a platební metodu. Lze si tedy vybrat zaokrouhlení pouze pro Slovensko a například platební metodu dobírka.

Určit také můžete, zda chcete zaokrouhlovat na celá čísla, desetiny nebo setiny. V nastavení můžete vybrat, zda chcete na zaokrouhlení aplikované DPH a v jaké sazbě.

Níže na obrázku můžete vidět vzorové vytvoření pravidla pro zaokrouhlení dobírky na Slovensku.

Díky zaokrouhlování ceny objednávky rovnou ve WooCommerce pokladně, je plugin kompatibilní i při použití různých slevových kupónů a dalších úprav ceny produktu.

Plugin stojí 500 Kč a koupit si jej můžete na stránkách Toret.cz

Přejít na plugin Toret Zaokrouhlení objednávky.

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

1 Comments

  1. Milan

    Pekny den
    Lenze ten plugin je zle nastaveny. Ked je suma 52.22EUR sa zaokruhluje nadol na sumu 52.20EUR a nie na 52.25EUR.

    Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *