Použití Custom Fields video návod

V dalším video návodu, který jsem umístil na můj Youtube kanál se podíváme, jak vytvořit v administraci nový custom field a jak jej zobrazit v šabloně. Video je tentokrát kratší a je určeno spíše pro uživatele.

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

4 Comments

 1. tomat

  Zdravim, kdyz potrebuji vypsat custom fields v sablone v pluginu WooCommerce Print Invoices & Delivery Notes do sablony faktury print-invoice.php tak podle navodu zrejme nejsem v loopu a budu muset pouzit ten druhy typ zapisu, rikate tam ze pro ten ukazkovy priklad je tu promenou naplnit, mohl by jste me navest jak udelat spravny zapis? Shrnu to:

  Pridam custom fields pro napr. IC, DIC pomoci WooCommerce Checkout Manager, a potrebuji tyto custom fields vyvolat v sablone pro fakturu coz mi umozni WooCommerce Print Invoices & Delivery Notes abych mohl fakturu tisknout ci stahovat v PDF. Nepisi ale asi spravne zapis pro vyvolani v sablone. Zkousel jsem ID, ‚IČ‘, true); ?> ale zrejme to je spatne.

  Odpověď
 2. tomas

  Tak svuj dotaz poupravuji, jak vypsat custom fields v sablone mimo loop?, zkousel jsem spoustu veci ale nejak se mi nedari :-)

  Odpověď
 3. Musilda

  Pokud to souvisí s aktuální stránkou, tak stačí použít global $post; a pak zavolat $ic = get_post_meta($post->ID,’IC‘,true); echo $ic;

  Odpověď
 4. Kari

  Díky za prima návody. Velmi bych uvítal návod nebo odkaz na zobrazení postů jako výpis v tabulce (se kterou se dá dále pracovat). Vyřešil jsem to vlastním pluginem, ale myslím, že docela nešťastně…

  Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *