Woocommerce aplikace pro iPhone

Majitelé Woocommerce eshopů, měli do minulého týdne jedinou možnost, jak spravovat své eshopy a to přihlášením do klasické administrace. Woothemes, společně se SkyVerge vytvořili novou aplikaci pro iPhone, která vám umožní spravovat objednávky, přímo z vašeho mobilního telefonu.

Pokud znáte Woocommerce, nebo vlastníte eshop, víte, že jeho administrace z mobilního telefonu není právě jednoduchá. Responsivní a upravené pro zobrazování na přenosných zařízeních jsou šablony frontendu, ale na správce obchodu se tak nějak kašlalo.

Nová aplikace umožňuje přehledné procházení objednávek

woocommerce-ios-view-orders

 

woocommerce-ios-view-order-with-notes

 

Celá administrace je velmi přehledná, máte k dispozici statistiky prodejů a katalog zboží. U každého produktu můžete upravovat stav skladu, popis produktu, variant, zkrátka všeho, na co jste zvyklí v normální WordPress administraci.

Pro propojení obchodu s aplikací nepotřebujete žádnou další instalaci pluginů, ale stačí v nastavení vašeho uživatelského účtu vygenerovat API key a ten pak použít pro propojení aplikace a eshopu.

wc-app-get-api-keys

 

Správa několika obchodů najednou

Co je naprosto super, je, že aplikace umožňuje propojit aplikaci se čtyřmi obchody a můžete je tak spravovat přímo ze svého mobilu. Samozřejmě, že vývojáři nechtěli omezit aplikaci pouze na čtyři obchody, ale bohužel, při propojení s větším množství, se aplikace strašně zpomalovala.

woocommerce-ios-add-multiple-stores

 

A co Android?

Tak teď vás nepotěším. V plánu mají vývojáři vylepšit propojení s REST API, které by mělo vyřešit omezení na čtyři obchody a přestože podle vyjádření Beky Rice na verzi pro Android pracují, není zatím určen žádný termín, ani to není jejich priorita.

Čtěte  WooCommerce nastavení účtů

Aplikace pro iOS je dle mého názoru krok správným směrem a podpora vývoje přímo od Woothemes pomůže systému posunout se zase o pěkný krok kupředu.

 

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *