Woocommerce aplikace pro iPhone

Majitelé Woocommerce eshopů, měli do minulého týdne jedinou možnost, jak spravovat své eshopy a to přihlášením do klasické administrace. Woothemes, společně se SkyVerge vytvořili novou aplikaci pro iPhone, která vám umožní spravovat objednávky, přímo z vašeho mobilního telefonu.

Pokud znáte Woocommerce, nebo vlastníte eshop, víte, že jeho administrace z mobilního telefonu není právě jednoduchá. Responsivní a upravené pro zobrazování na přenosných zařízeních jsou šablony frontendu, ale na správce obchodu se tak nějak kašlalo.

Nová aplikace umožňuje přehledné procházení objednávek

woocommerce-ios-view-orders
woocommerce-ios-view-order-with-notes

Celá administrace je velmi přehledná, máte k dispozici statistiky prodejů a katalog zboží. U každého produktu můžete upravovat stav skladu, popis produktu, variant, zkrátka všeho, na co jste zvyklí v normální WordPress administraci.

Pro propojení obchodu s aplikací nepotřebujete žádnou další instalaci pluginů, ale stačí v nastavení vašeho uživatelského účtu vygenerovat API key a ten pak použít pro propojení aplikace a eshopu.

wc-app-get-api-keys

Správa několika obchodů najednou

Co je naprosto super, je, že aplikace umožňuje propojit aplikaci se čtyřmi obchody a můžete je tak spravovat přímo ze svého mobilu. Samozřejmě, že vývojáři nechtěli omezit aplikaci pouze na čtyři obchody, ale bohužel, při propojení s větším množství, se aplikace strašně zpomalovala.

woocommerce-ios-add-multiple-stores

A co Android?

Tak teď vás nepotěším. V plánu mají vývojáři vylepšit propojení s REST API, které by mělo vyřešit omezení na čtyři obchody a přestože podle vyjádření Beky Rice na verzi pro Android pracují, není zatím určen žádný termín, ani to není jejich priorita.

Aplikace pro iOS je dle mého názoru krok správným směrem a podpora vývoje přímo od Woothemes pomůže systému posunout se zase o pěkný krok kupředu.

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

1 Comments

  1. Pavel Matoušek

    Zdravím.
    Potřebuji nahrát aplikaci manželce do telefonu a propojit s e-shopem . mě to funguje bez problémů, ale u ní se mi to nedaří zprovoznit. Prosím o radu. Díky

    Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *