WooCommerce sledování zásilek plugin

WooCommerce je skvělý plugin, ale protože na Česko všichni trochu zapomínají, nenajdete mnoho rozšíření, které zohledňují naši zemi. Proto jsem vytvořil plugin, který umožňuje přidat k objednávce číslo zásilky u České Pošty, DPD, DHL, nebo PPL.

Po přidání čísla zásilky v administraci objednávky, se u detailu objednávky, v zákaznickém účtu, objeví odkaz přímo na aplikaci, kde se může podívat, na aktuální stav zásilky.

Je to funkce, kterou většina eshop systémů má, ale u WooCommerce mi trochu chyběla. Ukázka nastavení je následujícím videu.

Plugin je placený a jeho cena je 200 Kč. Ke každému pluginu poskytuji případné updaty, úpravy, při změně WordPressu, nebo WooCommerce. Pokud o plugin máte zájem, napište mi na musilekv@seznam.cz

Doplnění:

Informace o sledování zásilky je dostupná i v emailu uživateli.

1094  Doručené – Seznam Email

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

2 Comments

  1. Peter

    Dobry den. Moj klient ma od Vas zakupeny modul Sledovanie SK a potrebuj mu tam urobit jednu mensiu upravu. Pri zadavani sledovacieho cisla by som potreboval prednastavit defaultne hodnotu na Slovenska Posta. Kedze pouziva iba toho jedneho prepravcu. Je to mozne? Pride mu to zlhave , stale vyklikavat moznost dopravcu, kedze pouziva iba toho jedneho. Dakujem za odpoved.

    Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *