20 WooCommerce šablon zcela zdarma

Tím, jak stoupá zájem o e-shopy postavené na pluginu WooCommerce, přibývají i skvělé šablony. Pokud stále váháte, možná vás přesvědčí, že WooCommerce využívá přes 30 % internetových obchodů. Připravil jsem pro vás výběr podařených šablon, které si můžete stáhnout zdarma.

1. AccessPress Store

 

AccessPress-Store

Hledáte moderní šalbonu pro WooCommerce? AccessPress Store je perfektním řešením pro každého, kdo vyžaduje spoustu funkcí grátis. Patří k „šablonám příští generace“, protože snoubí pěkný design, vynikající použitelnost a kompletní balíček pro tvorbu e-shopu. Díky customizeru uvidíte výsledek své práce v reálném čase. K dalším přednostem patří vysoce konfigurovatelná hlavní stránka, integrace s YouTube video a krásný slider.

Download

2. EightStore Light

EightStore

Je k neuvěření, že šablony jako EightStore Light jsou ke stažení zdarma. Ale je to tak. Nový moderní – ultraresponzivní design lze do značné míry přizpůsobit k obrazu svému, což jistě potěší kreativní majitele e-shopů a developery. K největším tahákům patří zdařilý customizer, množství layoutů pro zobrazení kategorií, YouTube video jako vyskakující okno a chytré vyhledávání zboží a článků.

Download

3. Shopisle

ShopIsle

V jednoduchosti je krása a šablona Shopisle rozhodně krásná je. Stejně tak je i jednoduchá a dobře modifikovatelný. Rychle se načítá, je přehledná a responzivní design se perfekntě zobrazuje na všech mobilních zařízeních. Co víc si přát? Autoři této šablony lákají zájemce na čistý a validní kód, přehledný panel nastavení a další vychytávky.

Download

4. The Shop

TheShop

Máte rádi elegantní e-shopy? Šablona The Shop je právě taková. Plně kompatibilní s WooCommerce pluginem, responzivní a s možnostmi vlastního nastavení. Co na tom, že nemáte s WooCommerce žádné zkušenosti, šablona The Shop vám umožní rozjetí e-shopu snadno a rychle. A nezapomeňte si vytvořit podpůrný blog, který nastylujete pomocí Google fontů.

Download

5. Storefront

Storefront

V rámci popisu šablony Storefront by možná stačilo jen uvést, že jde o perfektní šablonu z dílny Woo Themes. Jedná se o kompletní řešení pro váš e-shop napojený na WooCommerce. Stačí si vybrat z množství layoutů a barevných nastavení a vytvořit designově propracovaný front-end. Storefront je plně lokalizovaná a připravená na překlad do jazyka, ve kterém se chystáte prodávat.

Download

6. Mystile

MyStile

Vývojáři z Woo Themes stojí také za šablonou Mystile. Což znamená, že od ní můžete čekat jen to nejlepší. Jednoduchá a odlehčená šablona je plně responzivní s obsahuje spoustu možností vlastního nastavení.

Download

7. Virtue

Virtue

Virtue je extrémně přizpůsobivá šablona, se kterou vytvoříte perfektní e-shop. Obsahuje tuny nastavení a skvělých funkcí. Pokud jste ji už „někde“ viděli, nedivte se. Zamilovali se do ní uživatelé, kteří neoplývají přílišnými znalostmi kódování – v případě této šablony je nebudete potřebovat ani vy. Navíc se hodí i pro jiné účely. Postavíte s ní osobní web, portfolio atd.

Download

8. Shopistic Lite

ShopIsle

Jednoduchý a unikátní design, který si vaši zákazníci oblíbí. Šablona Shopistic Lite je responzivní, perfektně si rozumí s WooCommerce a je radost ji používat. Obsahuje spoustu praktických funkcí a nastavení vám nezabere příliš mnoho času.

Download

9. AccesPress Ray

AccessPress-Ray

K nejstahovanějším ecommerce šablonám na WordPress.org bezpochyby patří AccesPress Ray. Moderní šablona je kompatibilní s WooCommerce, bbPress, RTL a obsahuje množství layoutů. Nastavení v panelu voleb je rychlé a potěší vás možnost vyladění SEO. Šablonu lze využít také pro jiné typy webů.

Download

10. Emmet

Emmet

Šablona Emmet je víceúčlová a můžete s ní vytvořit profesionálně vypadající portfolio nebo firemní web. Přesto si nejlépe rozumí s WooCommerce. Díky visual page builder a customizeru budete mít tvorbu e-shopu pod kontrolou. Neomezené množství barevných kombinací potěší každého, kdo se chce odlišit od konkurence.

Download

11. Make

Make

Máte rádi drag and drop page puildery? Pak se vám bude šablona Make zamlouvat. Vyladíte ji pomocí obrovského množství nastavení všeho druhu. Výsledkem bude moderní, stylový a plně responzivní web, kompatibilní s nejoblíbenějšími WordPress pluginy. Make vypadá skvěle na všech zařízeních, bez ohledu na velikost displeje.

Download

12. E-Commerce

E-Commerce

Jednoduchý a čistý layout, responzivní design, bezproblémová integrace s WooCommerce, vlastní menu a css – to je jen základní výčet vlastností šablony E-Commerce. Je zdarma a umožní vám vytvořit profi e-shop se vším všudy.

Download

13. Fruitful

Fruitful

Šťavnatá šablonka Fruitful přímo vybízí k prodeji ovocných výrobků. Anebo jakýchkoliv jiných produktů, protože nabízí spoustu možností, jednoduché nastavení a navrch čistý design. K tomu připočtěte 2 povedené layouty, jQueery slider, vlastní short cody, SEO friendly prostředí a vyladěný nákupní košík.

Download

14. Kraft Lite

Kraft-Lite

Kraft Lite je další povedená šablona pro e-shop nebo jakýkoliv jiný web. K největším přednostem patří rychlé načítání, bohaté možnosti nastavení, vychytaný slider, kompatibilita s Nextgen Gellery a Contact Form 7. A mnohem, mnohem více.

Download

15. Vantage

Vantage

Na WordPress.org se šablona Vantage stahuje o sto šest. Je integrovaná do WooCommerce, Page Builderu a MetaSlideru. Bez debat jde o jednu z nej šablon pro WooCommerce.

Download

16. Shopera

Shopera

Shopera je stylovka, a to díky podařenému slideru a nastavení blogu. Dejte svým zákazníkům vědět, co kupují. Připravte pro ně zajímavé články a upozorněte je na slevové akce. S šablonou Shopera jim budete vždy na blízku. Je multijazyková a vypadá báječně na jakémkoliv zařízení.

Download

17. Terrifico

Terrifico

Vkusný design a pokročilé možnosti nastavení, to je Terrifico. Moderní způsob, jak se dostat zákazníkům pod kůži. Rozhraní lze snadno přenastavit v customizeru, ve kterém s předstihem uvidíte, jak bude výsledek vypadat. Šablona je plně responzivní a obsahuje velkou spoustu možností a funkcí (např. widgety v patičce, retina ready ikony atd.).

Download

18. TopShop

TopShop

TopShop je jasnou volbou pro každého, kdo míří na vyšší mety. Perfektní ecommerce šablona je plně responzivní, obsahuje množství layoutů, customizer a pořádnou porci volitelných nastavení. Podporuje skvělé pluginy jako Widget bundle, Meta Slider a další.

Download

19. iTek

iTek

K největším tahákům šablony iTek patří 4 různá umístění menu, parallax efekt hlavičky, 2 zóny pro widgety a 3 vlastní widgety, skvělý efekt přechodu, podpora bbPress a WooCommerce. Když si vyhrajete s nastavením, získáte úžasný e-shop!

Download

20. Store

Store

Nekomplikovaný název napovídá, že půjde o nekomplikovanou šablonu. Skutečně tomu tak je – Store působí minimalisticky, ale přesto je svým způsobem svěží. Slider s 3D efekty vypadá znamenitě a bude se líbit i vašim zákazníkům. Bohaté možnosti nastavení jsou samozřejmostí!

Download

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

6 Comments

 1. Pavel Kočárek

  Článek ukládám do záložek pro budoucí využití :-) Testoval jste šablony osobně? Shopera nebo EightStore vypadají, že by se na nich dal shop spustit z fleku bez velkých úprav. Jak to mají v reálu z rychlostí? Osobně jsem z šablony z themeforestu přešel na Storefront, protože ač demo bylo hezky svižné v reálu se web nedal použít.

  Odpověď
 2. mBoss

  Jen bych dodal, že Virtue používá font Lato, který ve verzi dostupné na google fonts (odkud šablona bere fonty), nepodporuje plně češtinu. Což je škoda, protože je to asi nejhezčí šablona.

  Odpověď
 3. Mvek

  Pozor, Make není zdarma pro WooCommerce, aspoň podle jejich checklistu. Jen pro WP, pro WooCommerce je to za 49 dolarů.

  Odpověď
 4. Vendula

  Dobrý den pane Musilku, děkuji za Vaše stránky :-) Jste skvělý!
  Chtěla bych si otevřít anglický obchod přes wordpress především s digitálními produkty, myslíte že bude stačit EDD nebo si mám raději naistalovat woocommerce, nebo šablonu, která už woocommerce má, jako třeba theshop? Ať ty pluginy zbytečně nezdvojuji..
  Předem děkuji za radu,
  Vendula

  Odpověď
  1. Musilda

   Dobrý den u EDD vidím jako problém, méně pluginů pro české prostředí. WooCommerce je na tom o něco lépe. Jinak i EDD je pro prodej digitálních produktů naprosto dostačující.

   Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *