Boemia shop free WooCommerce šablona

Rozdíl mezi premium a free šablonou je v její kvalitě a vzhledu. A Boemia shop se ukazuje jako kvalitní konkurent prémiových šablon.

Za touto šablonou stojí poměrně známé a úspěšné studio YIThemes. S jeho produkty se určitě setkal každý, kdo má eshop na WooCommerce. Vytvořili několik free pluginů, jenž jsou používány i dalšími vývojáři, uvedu například Wishlist, který ve free verzi obsahuje snad každá šablona na ThemeForest.

Nyní již k samotné šabloně. Ta je podobně, jako téměř vše, co toto studio nabízí, k dispozici ve free, nebo premium verzi.

Prémiová verze obsahuje vše, co je dnes považováno za „nezbytnou“ výbavu placené šablony. Takže pokud nepotřebujete mít na výběr ze sedmi sliderů, 4 portfolií a podobně, je free verze naprosto dostačující, díky velmi elegantnímu vzhledu. Navíc obsahuje několik free pluginů od Yithemes, které rozšiřují její funkčnost.

Osobně nejsem příznivec bezhlavého instalování, protože si například nedovedu představit, jak je využívaný již zmíněný wishlist. Ale třeba Ajax search je super doplněk.

Protože šablona obsahuje dummy data, může váš eshop hned po instalaci vypadat takto

Určitě mi dáte za pravdu, že ve srovnání s jinými free šablonami, je tato velmi povedená. Což je vidět i na detailu produktu.

Protože se jedná o free variantu premium šablony, je k dispozici i komplexní Theme option panel

Šablonu jsem si vyzkoušel na jednom eshopu a mohu ji jenom doporučit. Nemyslím si, že je nutné kupovat „přeplácané“ šablony, kde je spousta funkcí, které nevyužijete.

Info o šabloně – obsahuje i informace o prémiové verzi, může to být matoucí.

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

4 Comments

 1. peekaa

  Jo, je hezká, ale při kliku když se chci dostat do Vzhled – Menu, tak píše po chvíli, že stránka přesměrovává sama na sebe wp 431, woo 241

  Odpověď
  1. Petra

   Musí se nejdřív vytvořit nějaké nové menu, např. „hlavní menu“ a to přes Vzhled – Přizpůsobit …
   Pak už se do Menu dostaneš normálně tak, jak jsi zvyklá(ý).

   Odpověď
 2. Petra

  Yith šablony mají dost nepříjemný problém Smazáním fotografie z WP Media tuto fotografii nesmažete kompletně z webu. Vždy tam zůstane několik jejich variací. :(

  Odpověď
 3. Mojmír

  Dobrý den, nainstaloval jsem si Boemia shop free a WooCommerce čeština – plugin. Nicméně některé nadpisy v prokuktu, platbě atd. jsou anglicky.
  Lze je nějak jednoduše přeložit do češtiny?

  Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *