Haven: Luxusní prémiová šablona pro hotely a ubytování

Postavit na WordPressu stránky pro hotel, apartmány, resort nebo jiné ubytovací zařízení není žádá věda. V podstatě stačí libovolná free šablona. Naplácáte do ní texty, přihodíte pár fotografií a přes Contact Form umístíte kontaktní formulář… No sami jistě cítíte, že stavět prezentaci pro ubytování na úrovni na free šabloně není to pravé ořechové. Ale po které prémiové sáhnout, když jich je tolik? V případě stylové prémiové šablony Haven od ThemeFuse chybu rozhodně neuděláte.

Haven přichází se třemi demy

Haven je víceúčelová šablona, která je vhodná především pro provozovatele hotelů, rezortů a dalších typů ubytovacích zařízení. Je velmi flexibilní a zahrnuje tři různé demo varianty – ideální základ pro každého, kdo nechce ztrácet čas s vymýšlením webdesignu a zároveň vyžaduje vysoký standard. Všechny předpřipravené vzhledy vypadají skvěle, respektují zásady moderního webu a nabízí množství vychytávek. Samozřejmě si je můžete vyladit dle specifických potřeb. Možnosti jsou široké a díky Visual Builderu vám to půjde pěkně od ruky.

Funkce externí rezervace (external booking)

Chystáte-li se ubytování zapojit do některého ze známých vyhledávačů, bude se vám zamlouvat propracovaný rezervační systém. Extrémně jednoduchá integrace přes shorcode zajistí propojení s Booking.com, airbnb, Expedia, hostelworld, Hotels.com a ebookers.com.

2 prémiové slidery

Jak přimět návštěvníky webu, aby o ubytování projevili opravdový zájem a provedli rezervaci? Prostřednictvím krásných fotografií, které umístíte do některého ze dvou prémiových sliderů. Jak Layer Slider, tak Revolution Slider nabízí bohaté možnosti nastavení. Jsou intuitivní a rychle se s nimi naučíte pracovat. Web ubytování bez slideru je jako auto bez kol…

Visual Builder

Zapomeňte na složité úpravy kódu. Skvělého výsledku docílíte díky drag & drop systému v prostředí Visual Builderu. Umožňuje tvorbu jednotlivých stránek tak, jak si je představujete, bez zbytečných kompromisů. V back-endu na stránku umístíte jednotlivé prvky (odstavce, obrázky, ikony, záložky, speciální nadpisy, bloky s widgety a spoustu dalších…) tam, kde je chcete mít a tím veškerá námaha končí.

Barvy a typografie

Prostřednictvím palety barev lze kdykoliv změnit barevné schéma webu. Šablona zároveň využívá obrovské množství fontů z knihovny Google Fonts.

Snadný překlad do libovolného jazyka

Šablona Haven si rozumí s pluginy POLYLANG a WPML. Veškerý obsah lze přeložit do češtiny nebo kteréhokoliv jiného jazyka. Opět bez zdlouhavého hledání frází v kódu.

Automatické zálohy

Máte o svá data strach? Měli byste :-) Naštěstí jsou zde automatické zálohy. Jediné, co musíte udělat, je nastavit termíny.

SEO ready? No jistě!

Kvalitní on-page optimalizace je základ. Šablona Haven je „SEO ready“ – obsahuje nezbytné optimalizační nástroje, které umožňují nastavení unikátních meta tagů, descriptions, titles a dalších prvků.

Chcete si ji vyzkoušet? Hurá do TestLabs

Shrnuto, podtrženo, prémiová šablona Haven od ThemeFuse obsahuje vše, co by měla moderní hotelová šablona mít. Vypadá skvěle, snadno se nastavuje a celkový dojem umocňují různé vychytávky.

Udělejte si vlastní názor v TestLabs. Zaregistrujete se, vytvoří se vám instalace a vyzkoušíte si všechny funkce „na ostro“.

Prémiovou šablonu Haven můžete zakoupit zde.

Zde si můžete prohlédnout všechny šablony od ThemeFuse.

About The Author

Související články

1 Comments

  1. Pingback: Haven: Luxusní prémiová šablona pro hotely a ubytování | Tvorba webů, eshopů, blogů, microsites.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *