Nastavení dopravy pro produkt

Další položkou na kartě produktu, je doprava. Nejedná se o nastavení dopravní metody, ale o nastavení parametrů, ze který mohou různé dopravní metody čerpat.

Nejdůležitější položka tohoto nastavení je hmotnost. V případě, že chcete škálovat cenu dopravy, na základě hmotnosti objednávky, musíte ji mít u každého produktu vyplněnou.

Jednotka hmotnosti je závislá na globálním nastavení.

Rozměry jsou doplňkovým parametrem pro přepravu, ale pokud prodáváte rozměrné zboží, může se vám možnost jejich zadávání hodit. Navíc se zadané rozměry zobrazují v parametrech produktu.

Třídy dopravy se vytvářejí v nastavení globální dopravy. V případě, že s nimi umí dopravní metoda pracovat, dají se využít, pro vytvoření různých příplatků za dopravu, balení a podobně.

Můžete tak vytvořit například třídu Křehké zboží a v případě, že bude v košíku produkt s touto třídou, cena dopravy bude navýšena. Dopravní metoda však musí umět s třídami dopravy pracovat.

Čtěte  Automatické dokončení objednávky u virtuálních produktů ve WooCommerce

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Related posts

1 Comment

  1. Pingback: Nastavení dopravy pro produkt | Tvorba webů, eshopů, blogů, microsites.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete mít přehled o dění ve světě WordPressu?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný přehled o novinkách, trendech a událostech, které se točí kolem WordPressu. Souhrn toho nejzajímavějšího od nás i ze zahraničí.