NewsStream free WordPress šablona s českým překladem

NewsStream je další šablona od NewWpThemes, která je responzivní a zcela zdarma. Přestože se snažím vybírat trochu pestřejší šablony a není to tak dlouho, co jsem od tohoto studia představil jinou podobnou šablonu, přicházím dnes s tímto tipem, protože jsem právě dokončil její překlad. Pod obrázkem šablony si tak můžete stáhnout češtinu do této celkem povedené šablony.  Ta má vlastní option page, je responsivní, obsahuje generátor shortcodů přímo v editoru (mimochodem super věc, chystám se to také přidat do šablon co dělám), podporuje nákupní košík od WooCommerce, 4 vlastní stránky, je widget ready a má i vlastní widgety.

Demo šablony , stažení šablony, překlad

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

17 Comments

 1. Marek L.

  Pekný kúsok ale ako zvyčajne, pokiaľ ju chce user použiť zdarma, tak je zahltena odkazmi. Na jednu stranu to chápem, ale na druhú by nemuseli do polky šablón dávať po 5 odkazov.

  Odpověď
 2. Peca

  Díky za překlad.
  Nicméně použitý font Oswald si (aspoň u mně) nějak nerozumí s češtinou – po písmenu s dikritikou se zmenší a zdá že i ztratí bold.
  Zatím jsem to vyřešil náhradou Tahomou, ale není to ono.
  Neznáte někdo řešení a případně nějaký font podobný tomu oswaldovi?

  Odpověď
   1. JV

    Taky jsem to odzkoušel. Zdá se mi, že tento web má podobný problém s českými znaky v nadpisech.

    Odpověď
    1. Musilda

     Nemám, autorem je Wpnewthemes a myslím,že po zakoupení placené varianty můžete odstranit odkaz.

     Odpověď
 3. Petr

  Díky za překlad šablony :) . Šablonu jsem stáhl, opravil češtinu do fontu dle návodu, všechno OK. Ale v hlavičce prostředního sloupce stále zůstávají anglické nadpisy – Recent Posts/Comments/Tags – zkoušel jsem to hledat v kódu, ale se svojí (ne)znalostí jsem zatím neuspěl. Dá se to někde přeložit? Dík

  Odpověď
 4. Boris

  Před půl rokem jsem si tuto šablonu koupil, ale koukám, že je vylepšená m.j. o shop. Mám možnost koupenou šablonu uprgadovat, nebo bych si ji zase musel koupit, abych měl „vylepšení“? Díky.

  Odpověď
  1. Boris

   Tak na systém jsem už přišel a stáhl jsem si ji od NWPT. Mám ale jiný problém. Natáhnout z WP nejde (soubor již existuje) a když jsem jí nahrál přes FTP, žádné změny se neprojevily. Kde dělám chybu? Jak by to mělo být? Díky.

   Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *