WooCommerce plugin Custom Thank You Page zvýší míru konverze vašeho e-shopu!

Zákazníci, kteří se rádi vrátí a doporučí vás svým známým, to je sen každého e-shopaře. Způsobů, jak si vybudovat širokou základnu věrných nakupujících je celá řada a rozhodně mezi ně patří slušné vychování. Jak tomu rozumět? Poděkovat za nákup je základním pravidlem slušného chování a mimo to také metoda, pomocí které zvýšíte konverzní poměr svého internetového obchodu. S vytvořením děkovné stránky vám pomůže skvělý plugin Custom Thank You Page od YITH.

Jak by (ne)měla vypadat děkovná stránka?

Vytvořit děkovnou stránku tak, aby byla marketingově efektivní, není tak úplně jednoduché. Pouhé „děkujeme za váš nákup“ samozřejmě nestačí. Děkovná stránka by měla zákazníka motivovat k dalšímu nákupu, podpořit jeho pocit důvěry ve váš e-shop a případně mu nabídnout další produkty, které by se mu mohly hodit.

Děkovná stránka nesmí být nudná a ohraná, ale také ne kýčovitá a prvoplánová. Vyvarujte se sáhodlouhým slohům a slibům, které nemžete splnit. Zklamaný zákazník napříště nenakoupí a s chutí vám dá negativní hodnocení.

Na děkovnou stránku můžete umístit detaily o transakci a důležité informace ohledně dopravy zboží, odkazy na dokumenty ke stažení, upozornění na probíhající slevy, ale také výzvu k další akci.

K žádaným prvkům jsou tlačítka pro sdílení na sociálních sítích a doporučení dalších produktů.

Proč si pořídit plugin Custom Thank You Page?

Velkou výhodou pluginu Custom Thank You Page, jak ostatně napovídá samotný název, je možnost tvorby vlastních děkovných stránek k jednotlivým produktům. To se hodí především pro prodejce rozmanitého sortimentu pro různé skupiny zákazníků. Pomocí pluginu snadno nastavíte děkovné stránky se specifickými informacemi a dosáhnete co největšího efektu.

Plugin Custom Thank You Page vyplňuje malou mezeru v nákupním procesu. Během krátké chvilky vytvoříte vlastní děkovnou stránku, prostřednictvím které zákazníky nalákáte na další zboží, poskytnete další informace a kdo ví, co ještě – je to jen na vás a vaší kreativitě. Spoustu inspirace najdete na webu, stačí vygooglovat „thank you page examples“.

Co plugin umí?

S pluginem Custom Thank You Page můžete:

Nastavit obecné poděkování, které bude platné pro všechny produkty v nabídce a nahradit tím standardní děkovnou stránku WooCommerce.

Nastavit vlastní děkovnou stránku pro každý jednotlivý produkt a zvolit obsah na základě konkrétního zboží.

Nastavit specifickou děkovnou stránku pro všechny produkty v jedné kategorii. Jde o rychlý způsob, jak poděkovat za nákup určité skupiny zboží.

Nastavit prioritu děkovných stránek pro případ, že by bylo v košíku více zboží, pro které jsou nastaveny vlastní děkovné stránky.

Sdílet produkty na 4 největších sociálních sítích (Facebook, Twiter, Google+ a Pinterest)

Optimalizovat ULR produktu prostřednictvím zkracovátek od Google a Bitly.

Vybrat si, zda zobrazíte detaily o objednávce, případně pouze některé sekce.

Doporučit konkrétní produkty.

Nastavit layout děkovné stránky tak, aby ladil s grafikou e-shopu.

Pokud chcete mít lepší míru konverze, můžete si plugin zakoupit zde.

About The Author

Související články

1 Comments

  1. Pingback: WooCommerce plugin Custom Thank You Page zvýší míru konverze vašeho e-shopu! | Tvorba webů, tvorba webových stránek a eshopů.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *