Zásilkovna Woocommerce plugin

Zásilkovna je známá služba pro eshopy, která umožňuje využívat jejich výdejní místa, pro zasílání zboží zákazníkům. Plugin Zásilkovna pro Woocommerce umožňuje využít jejich služby ve vašem eshopu. Můžete tak využívat jak vyzvednutí, nebo dobírku s dopravou na zvolenou pobočku.

Instalace pluginu je stejná, jako u všech ostatních pluginů, avšak, pro správnou funkčnost pluginu, musíte mít již účet na Zásilkovně.

Z vašeho účtu budete potřebovat znát API key, API heslo a jméno eshopu. Po nainstalování, najdete v menu položku Zásilkovna a ve formuláři zadáte požadované údaje.

Zásilkovna nastaveni

 

Pod formulářem se zatím nezobrazuje tabulka s dostupnými pobočkami, ale podle toho, zda máte zaškrtnuto CZ, nebo SK pobočky, vygenerujete klikem na tlačítko, seznam dostupných poboček. Seznam se načítá přímo ze Zásilkovny, je tedy aktuální.

Dále se vám v nastavení obchodu zobrazí dvě nové dopravní metody a to Zásilkovna doručení a Zásilkovna dobírka. Tyto aktivujete, doplníte cenu za jednotlivé druhy přepravy a povolíte je v platebních metodách. Pro lepší vysvětlení doporučuji shlédnout video návod.

Pokud jste vše nastavili správně, uvidíte při výběru dopravy, nové dvě možnosti a zároveň logo Zásilkovny, s rozbalovací nabídkou, kde si vyberete pobočku pro vyzvednutí zboží.

Checkout Woop

 

V detailu objednávky je pak vidět adresa pobočky, s odkazem přímo na detailní informace.

Zasilkovna objednavka

 

Stejné údaje se zobrazí i v administraci u objednávky, takže má správce obchodu informace, kam bude zásilka doručena. Objednávka je pak automaticky vložena na Zásilkovnu a můžete ji vidět v seznamu vašich zásilek.

Čtěte  WP Sticky Social Wordpress plugin

Samotná instalace a nastavení pluginu není složité, ale doporučuji shlédnout následující video návod:

Cena pluginu je 800 Kč a můžete si jej objednat na mém kontaktním emailu musilekv@seznam.cz, nebo vyplněním kontaktního formuláře.

 

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Related posts

8 Comments

 1. Judita Klimentova

  Dobrý den, chtěla bych si od vás objednat plugin na zásilkovnu,
  Potřebujete nějaké údaje?

  určitě to budu chtít na fakturu:)
  Judita Klimentová
  V akátech 575
  Libčice n. Vlt.
  25266
  ičo 88780686

  Děkuji Klimentová

  Reply
 2. Karolína

  Dobrý den, je nastavení zásilkovny stále vpravo v menu jako na videu? Spravuji stránky pro paní Klimentovou (viz výše) a nikde to tam nemohu najít. Předem díky za odpověď. Nainstalovaná verze pluginu je 1.2.4

  Reply
 3. Petr

  Dobrý den, je možno v tomto modulu zvolit, aby byla zásilkovna nabídnuta pouze při váze zboží do 5ti KG?

  Reply
 4. Jan

  Dobrý den, snažím se na webu klienta rozchodit plugin na Zásilkovnu. Jednou se mi podařilo v nastavení woocommerce zobrazit v doručení nastavení pro Zásilkovnu, ale neměli jsme stažené pobočky a prozatím jsme plugin deaktivovali. Teď jsem ho zase aktivoval, v nastavení pluginu Zásilkovny jsem stáhl pobočky, ale v nastavení doručení se mi už Zásilkovna nezobrazuje. Zobrazuje se v seznamu jen jeho odkaz, ale obsah tagu je prázdný a když vstoupím na stránku pro nastavení zásilkovny jen přes URL, tka je stránka prázdná a žádné nastavení neni k dispozici. Co je prosím podle tohoto postupu špatně? Díky za odpověď.

  Reply
 5. Bezva studio

  Dobrý den, bohužel jsem nikde nenalezl, zda plugin umí i jiné možnosti dopravy nabízené Zásilkovnou jako je DPD nebo česká pošta. Zvládá tento plugin i jiné možnosti dopravy v rámci služeb Zásilkovny nebo lze vybrat pouze vyzvednutí na pobočce?
  Děkuji.

  Reply

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *