10 pluginů pro úpravu WordPress administrace

Administrace WordPressu je velmi povedená a propracovaná, ale touha odlišovat se a vytvářet originální stránky zasáhla i tvůrce pluginů. Díky tomu lze upravit vzhled administrace, nastavovat zobrazování položek menu administrace pro různé uživatele, měnit styl přihlašovacího formuláře i logo WordPressu na přihlašovací stránce. V tomto článku najdete tipy na pluginy, které vám umožní vytvořit si originální a jedinečný vzhled administrace.

Modern admin

Opravdu povedený plugin, který nabízí 5 definovaných stylů a umožňuje měnit nastavení barev, přihlašovací stránky, vkládat vlastní ikony a využívá Font Awesome.

Download pluginu

Hide admin menu

Hide admin menu je plugin, který umožňuje nastavit pro každý typ uživatele administraci tak, aby se mu zobrazovali jen položky, které má vidět. A to včetně administrátora. Takže pokud například děláte pro někoho web a nechcete, aby se hrabal v pluginech, tak vše nastavíte a skryjete pluginy i pro administrátora.

Download pluginu

Easily Change Admin Color

Tento plugin umožňuje nastavovat různou barvu položkám v menu pomocí colorpickeru. Pokud bych však chtěl změnit barvy položek menu, udělám to raději pomocí css, než instalací dalšího pluginu.

Download pluginu

Blue Admin

Sympatický plugin, který převede vzhled administrace do modrého elegantního designu. Pěkný a povedený vzhled, škoda jen, že není více barevných variant.

Download pluginu

Easy Admin Color Schemes

Easy admin color schemes umožňuje měnit barvy většiny prvků v administraci a můžete si tak přizpůsobit barevný vzhled jak budete chtít. Škoda, že se nadají u některých prvků nastavovat i background image, byl by to perfektní doplněk.

Download pluginu

AG Custom Admin

Tento plugin kombinuje vlastnosti předchozích pluginů a v podstatě umožňuje měnit nejen vzhled a barvy administrace, ale i upravovat Admin bar, Admin footer, přihlašovací stránku, včetně změny WordPress loga a především přejmenovávat a upravovat jednotlivé položky menu v administraci.

Download pluginu

Admin Customization

Jednoduchý plugin, který umožňuje upravit přihlašovací stránku, změnu loga, faviconu, velikosti písma a fontu.

Download pluginu

WP Admin UI Customize

Výborný plugin, který vám umožní skrýt pro určité uživatele téměř jakékoliv prvky v administraci. Můžete tak naprosto přesně definovat, co který uživatel uvidí. Obsahuje u nastavení přihlašovací stránky.

Download pluginu

WP-Admin Customizer

WP admin customizer po instalaci nabídne možnost měnit barvy jednotlivých částí administrace a upravovat přihlašovací stránku.

Download pluginu

WP Custom Admin Bar

Posledním pluginem je jednoduchý doplněk, který vám umožní nastavit položky admin baru a upravit jej dle designu vašeho webu. Jednoduché, ale příjemné rozšíření pro customizaci stránek.

Download pluginu

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

1 Comments

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *