12 WordPress pluginů, které vašemu webu vydělají peníze

Nikdy neutuchající vášeň a potřeba vyjadřovat se je pro bloggery velkým hnacím motorem. Pisatel přispívá komunitě tím, že rozšíří důležité informace ve formě dobře strukturovaných blogových příspěvků. A pokud ještě máte příležitost svůj WordPress blog zpeněžit, je to jako třešnička na dortu.

Nejběžnějším a nejvíce známým pojmem souvisejícím se zpeněžením je reklama. Ta je , samozřejmě, jednou z možností, ale těch je opravdu nekonečné množství. V současné době můžete zvýšit své příjmy z blogu s affiliate marketingem, propagací obsahu, předplacením obsahu, reklamními odkazy a podobně.

Čtenáře nejvíce zajímá  věrohodný obsah, a pokud se dobře postaráte o tuto část, můžete si následně nabídnutím členství přijít na velké peníze. Nastavte bezplatné a prémiové členství pomocí pluginu Membership Pro. Můžete dokonce nabízet opakované odběry a bezplatné zkušební období.

Nakonfigurujte na vašem blogu platební brány jako Paypal, Stripe, 2Checkout apod. Neexistují žádná omezení počtu přihlášení. Uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje snadné ovládání všech nastavení. Pokud chcete využít všechny funkce pluginu, můžete si koupit jeho prémiovou verzi.

Stáhnout Paid Membership Pro 

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *