3 free eshop šablony pro WordPress

Aktualizováno 04.02.2024

I když WordPress není primárně eshopový systém, jeho variabilita jej umožňuje upravit tak, aby na něm šlo provozovat internetový obchod. S tím, jak se objevilo první řešení, začali se objevovat i první šablony určené pro WordPress ecommerce. A protože je stále vysoká poptávka po free šablonách, vybral jsem tři opravdu povedené vzhledy pro WordPressácký eshop. Všechny jsou zcela zdarma ke stažení, pouze Modo vyžaduje přihlášení k odběru jejich newsletteru.

Šablona Astra

Astra je šablona, která nabízí širokou škálu funkcí zdarma, a je jednou z nejpopulárnějších šablon vůbec. Mezi její největší výhody patří následující:

 • Plná přizpůsobivost šablony
 • Lehkost – šablona je velmi dobře nakódovaná
 • Rychlost
 • Kompatibilita s některými page buildery

Přejít na šablonu

Šablona Zakra – online store

Zakra je další bezplatná šablona, která lze použít jak pro statické weby, tak v jakémkoli WooCommerce eshopu. Zakra je rychlá, lehká a samozřejmě responzivní.

Přejít na šablonu

Šablona Hestia

Hestia je skvělá hlavně díky svým vizuálním prvkům. Jedná se o jednostránkové téma WooCommerce eshopu, které je ideální pro jakýkoli druh podnikání. Téma se snadno ovládá a nabízí rychlou podporu.

Přejít na šablonu

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

5 Comments

 1. Zdeňka

  Dobrý den, prosím o radu.
  Snažím se stáhnout šablonu Balita eshop, ale bohužel se mi to přestože, jsem registrovaná nedaří.
  Můžete mi, prosím, poradit?
  Díky Zdeňka

  Odpověď
 2. lucia

  Mozete mi poradit prosim, ako sa dostanem na odkaz : Aoyoshop . Ked kliknem na odkaz, nejdem mi spustit , chcela by som sa nejakym sposobom dostat k takej sablone, ci uz zakupit alebo free. dakujem

  Odpověď
 3. Luci

  Poradite mi prosim, ako sa dostanem na odkaz : Aoyoshop .
  Ked kliknem na odkaz, nejdem mi spustit , chcela by som sa nejakym sposobom dostat k takej sablone, ci uz zakupit alebo free.

  Odpověď
  1. Musilda

   Dobrý den

   pro stažení šablony se musíte zadat email a potvrdit odkaz v emailu. Šablona jako taková je free, potřebuje však ke svému chodu Genesis framework, který je placený.

   Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *