6 eshop pluginů pro WordPress

Aktualizováno 20.03.2024

Díky tomu, jak je WordPress flexibilní a dá se na něm provozovat spousta různých projektů, nevyhnulo se mu ani eshopové šílenství a i na tento systém začaly vznikat pluginy, které změní blog či magazín na eshop. V tomto článku si představíme 6 nejznámějších řešení pro WordPress.

#1 WooCommerce Plugin

Web pluginu

#2 WP EasyCart plugin

Web pluginu

#3 E-commerce for WordPress plugin

Web pluginu

#4 Easy Digital Downloads plugin

Web pluginu

#5 BigCommerce for WordPress

Web pluginu

#6 MemberPress

Web pluginu

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

23 Comments

  1. Musilda

   Ahoj, s eshopy na WordPressu moc zkušeností nemám, zatím jsem jen jednou dělal WooCommerce, pro prodejce s několika málo produkty si myslím, že je vhodný Quick shop, který je podstatně jednodušší, než WooComerce.

   Odpověď
   1. pepan mencl

    Ahoj, u Quick Shop jsem nenašel jedinou recenzi a hodnocení je 3,7 z 5 hvězd. Dá se tomu věřit? Opravdu to funguje. Ptám se proto že chystám eshop s asi 5 produkty a jednoduché řešení by mi stačilo.

    Díky za odpověď.

    Odpověď
    1. Musilda

     Ahoj, Quick Shop jsem zatím viděl jen jednou, takže to nedokáži zcela objektivně posoudit, ale na menší věci je vhodnější, než Woocommerce, ale zase na druhou stranu je pro Woocommerci více doplňků. To mi připomíná, že už bych měl dokončit svůj jednoproduktový eshop plugin.

     Odpověď
     1. Jirka

      bude ten plugin – jednopoložkový eshop ke stažení free?
      díky Jirka

 1. Peter

  Ahoj, nainštaloval som skúšobne WooComerce a pri skúšobnom nákupe, keď dám potvrdiť nákup mi neodošle potvrdenie objednávky ale iba sa točí kolečko „busy“ a neukončí nákup odoslaním objednávky. Treba niečo nastaviť u providera vo webhostingu?

  Odpověď
 2. martina

  Ahoj, chtela bych se zeptat, jak na to – mam WP, mam stazeny plugin eshop 3.6.11, ale nevim, co dale – zadnych avizovanych dalsich 6 stranek se nenainstalovalo, mozna jsem mela jeste pred tim neció instalovat, ne? Proste nikde nemam moznost produty zobrazit.
  Dekuji za pomoc. MM

  Odpověď
  1. Musilda

   Nejsem si jist, zda znám plugin Eshop 3.6.11, mohu poprosit od odkaz na plugin?
   Pokud se jedná o Woocommerce, na mém Youtube kanálu najdete video s návodem instalace.

   Odpověď
 3. Jirka

  ahoj, Zatím jsem užilpro WP jen Fapi propojený s GoPay. Celkem funguje, i když už jsem zažil funkčnější systémy…

  Odpověď
 4. radka

  ahoj, sháním plugin jen pro cca 50-100 produktu. ani to ne možná….
  zkoušela jsme woocommerce a moc se tedy v tom nevyznám, hlavně mi po nastavení obrázku u produktu se vubec nezobrazuji……potřebovala bych navíc eshop kde je pouze platba kartou nic jiného.

  Odpověď
 5. Verča

  Ahoj, nějaký tip na osvědčený e-shopový plugin, kde lze vypnout zobrazení cen a celkově nechat jen běžet katalog bez košíku? Pro menší shop s 30ti položkami. Ideálně s možností kontaktního formuláře pod produktem a filtrování podle parametrů (proto hledám eshop a neřeším to příspěvky v kategoriích). Díky :-)

  Odpověď
 6. Ufoux

  Doporučuji Woocommerce. Sám používám na dvou webech a v pohodě. Ještě jsem si k tomu koupil doplněk Woocommerce PDF invoice. Aby to odesílalo faktury v PDF zíkazníkům. Lépe se to dává do účetnictví.

  Odpověď
 7. Antonín Čížek

  Ahoj, používám v mém eshopu plugin woocommerce a narazil jsem to na poměrně závažný problém se kterým si nevím rady. Při nastavování woocommerce jsem si v minulosti vymazal další možnosti plateb a ponechal jen ty které jsem potřeboval. Teď bych ale potřeboval přidat např. platbu dobírkou a provázat ji s dopravou. Nevíte náhodou jak tento problém řešit?

  Odpověď
 8. Pingback: Vytvoření e-shopu na WordPress – Firemní web a internetový obchod

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *