6 newsletter WordPress pluginů

Pokud vytváříte firemní web pomocí WordPressu a chcete oslovovat potencionální klienty, nebo informovat stávající, narazíte dříve, nebo později na potřebu vybrat vhodný Newsletter plugin. Takových doplňků je celá řada, ale často plní jen jednu z funkcí, například přihlášení k odběru newsletteru, ale již opomíjí práci s kontakty, nebo vytváření samotných newsletterů. Proto jsem dnes vybral šest pluginů, které jsou vesměs podobné, ale obsahují kompletní správu kontaktů a především editor pro vytváření emailových zpráv, nebo alespoň předdefinované šablony.

NewsPlus WP plugin

Download pluginu

Groups Newsletters

Download pluginu

easyLetters

Download pluginu

Email Newsletter System

Download pluginu

Unlimited Newsletter

Download pluginu

Knews Multilingual Newsletters

Download pluginu

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

10 Comments

    1. Jirka

     Zkus ten poslední, K-news, používám a jsou tam pole, kde si snadno vše můžeš sám přeložit, aniž bys musel překládat celý plugin, docela vychytané a to i ve verzi zdarma ;)

     Odpověď
 1. Tomáš

  Bylo by fajn a asi i fér u zkrácených affil linků uvádět cenu pluginu. Nikde ve článku není zmíněné, že vše jsou placené pluginy :) Přitom existuje dost free, popř. v základu free s premium upgradem

  Odpověď
 2. Jaroslav Zelený

  Všechny jsou k ničemu, pokud máte vícejazykový web a chcete rozesílat newslettery ve třech mutacích. Na světě neexistuje jediný plugin, který by tohle uměl – např. když pošlu německý newsletter, tak chci view newsletter a unsubscribe url v němčině a ne třeba v angličtině. Takže pokud provozujete web s vícero jazyky, na newslettery můžete zapomenout kompletně. Je to záhada, ale neexistuje žádný multilinguální newsletter plugin. Resp. jeden existuje, je to Knews, ale tomu, vážení, absolutně nefunguje editor textů resp. nelze do textů dávat funkční URL linky, když se náhodou člověk rozhodne text vkládat z clipboardu, tak zmizí fíormátování a z textu se stane needitovatelný Times New Roman. KNEWS je neskutečný bazmek, ale jako jediný na světě dookáže pracovat s vícero jazyky… Jenomže je ve finále nepoužitelný, protože má v sobě cca 3 fatální chyby….

  Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *