Barevné odlišení článků v administraci pomocí pluginu video návod

Na nový rok jsem publikoval článek s tipem na barevné odlišení článků v administraci. Při psaní toho tipu jsem si však neuvědomil dvě věci. Zaprvé jsem zapomněl napsat, že se kód musí vložit do functions.php. Druhá věc je, že pokud jej vložíte do functions.php, bude vám vylepšení fungovat jen tak dlouho, jak dlouho bude aktivovaná aktuální šablona.

Proto jsem natočil video, kde jsem ukázal, jak vytvořit jednoduchý plugin a vložit do něj tento kód. Určitě jej využiji při dalších návodech. Aby jste nemuseli kód opisovat, plugin je ke stažení pod videem a stačí jej jen aktivovat.

Download pluginu

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

3 Comments

 1. mirekk

  Děkuji za rychlou akci. Mě se nakonec podařilo ten kód dát do správného functions.php, takže ho tam zatím nechám. Sterjně při každé aktualizaci šablony musím přepsat víc souborů, takže tento jeden zásah mě neschvátí. A nemusím mít další plugin.
  Každopádně jsem si ho ale stáhnul, uložil a díky za něj.
  Mirek

  Odpověď
 2. Tom

  Ahoj, super doplněk ale dostal jsem se do problému zobrazit zvýrazněné články. Nebyl problém přidat další řádek, ale zobrazuje se mi to ve výpisu ob řádek, když jsou dva zvýrazněné nad sebou nezobrazí se barvevné označení. Nevím jestli sem hodit kód, ale můžeme to probrat na emailu. Děkuji.

  Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *