Chyba Warning: sprintf(): Too few arguments gateways/paypal/class-wc-gateway-paypal po aktualizaci Woocommerce

Po aktualizaci WooCommerce na verzi 3.0.2 se mohla objevit chyba Warning: sprintf(): Too few arguments gateways/paypal/class-wc-gateway-paypal, která zcela nesouvisí s WooCommerce, ale s jejím překladem do CZ.

Ve dvou řetězcích došlo k chybě, která vyvolá tento problém.

Oprava:

Jděte na https://translate.wordpress.org/projects/wp-plugins/woocommerce/stable/cs/default a dole pod tabulkou kliknete na Export.

Stažený soubor otevřete pomocí programu PoEdit a uložíte jej jako woocommerce-cs_CZ. Uloží se vám dva soubory  woocommerce-cs_CZ.po a  woocommerce-cs_CZ.mo.

Ty pomocí FTP klienta uložíte do složky vašeho WordPressu – wp-content/language/plugins/, kde nahradí ty chybné.

Tím je problém vyřešen.

Přestože se na české lokalizaci podílí více lidí, kterým tímto děkuji, protože to dělají ve volném čase, hodí se každá ruka. Pokud chcete pomoci, můžete se zapojit zde https://translate.wordpress.org/locale/cs/default/wp-plugins/woocommerce

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

2 Comments

  1. Jitka

    Děkuji za článek, s tímto jsem bojovala poslední tři dny, ale záhadně se to dnes vyřešilo samo a hláška se přestala zobrazovat. Bohužel následky aktualizace jsou stále, a to, že se obchod nepřepne do kroku „objednávka přijata“, jakmile se dá „odeslat objednávku“, stránka ohlásí „Internal Server Error“, a to v obou jazycích, CZ i DE. I tak jsem zkusila udělat aktualizaci překladu, ale nemělo to na nic vliv. Navíc se název „Celkem košík“ zobrazuje v CZ pouze anglicky „Cart Totals“, což předtím také nebylo a v překladu woocommerce jsou tato slova taktéž přeložena. Pokud by mi mohl někdo napovědět, jak to řešit, budu moc ráda.

    Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *