Katalog zboží pomocí Woocommerce

cover
Přestože pro WordPress existuje několik zajímavých pluginů, které umožňují vytvořit katalog zboží, možnost vytvořit z Woocommerce katalog, má několik nesporných výhod. V první řadě, se jedná o kvalitní plugin, který se stále vyvíjí, je kolem něj značná komunita a můžete získat řadu pluginů a šablon. 

Při posledním procházení repositáře na WordPress.org, jsem nalezl více než 600 pluginů pro Woocommerce. S tím může těžko nějaký jiný plugin soutěžit.

Největší výhodou však je, že máte k dispozici plnohodnotný eshop, který můžete kdykoliv spustit, stačí jen deaktivovat plugin pro katalog mód. Zároveň získáte všechny ostatní funkce, které Woocommerce má. Pokud tedy  plánujete vytvořit katalog zboží a chcete mít v budoucnu možnost spustit eshop, nebudete muset nic dalšího připravovat, nebo vytvářet.

07_preview_7

 

10_preview_10

 

09_preview_9

 

08_preview_8

 

Pomocí pluginu si nastavíte, zda chcete zobrazovat cenu, změnit text na tlačítku, nebo použít vlastní styly pro tlačítko.

Administrace pluginu je jednoduchá a přehledná

06_preview_6

 

 

Podobným způsobem je možné upravit i detail produktu, skrýt reviews, či description tab.

Video s popisem funkcí pluginu

Pokud se vám plugin líbil, můžete jej mít za 350 Kč, stačí, když mi napíšete na musilekv@seznam.cz.

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

3 Comments

 1. Martin

  Chtěl bych se zeptat, chtěl bych podobný plugin, který by mi zobrazoval produkty jako katalog/fotogalerii s tím, že by tam byl pouze název obrázku/produktu + hvězdičkové hodnocení. Po najetí na obrázek by se pak buď: 1 – přešlo na detail produktu, 2 – přidal produkt rovnou do nákupního košíku a 3 – mohlo by se hlasovat hvězdičkově o tom, jak se produkt líbí.
  S tím, že to hlasování by mohli dávat všichni návštevníci webu u všech produktů, aniž by něco koupili (jde o to, že by byl obsah jako fotogalerie, kde by hodnotili dílo, aniž by nakupovali), ale tak, aby nemohli hlasovat několikrát (naklikat hromadu třeba 5ti hvězdiček u jednoho produktu).
  Existuje na to nějaký plugin?
  A dále aby u té galerie šlo nastavit třeba někde nahoře dynamicky se měnící, něco jako „zobraz dle nejoblíbenějších“, „zobraz pouze červené“, „zobraz nejprodávanější“, atd. takové ty tlačítka nad galerií.

  Děkuji, Martin

  Odpověď
 2. simona

  Dobry den,
  mohla bych Vas poprosit o radu? Vcera jsem otukla wordpress-wookomerci plugin 2.3.7, bohuzel se trapim s blbosti, na niz nemohu prijit, jak ji aktivovat. Na hlavni strance s produkty chci mit buttony – „do kosiku“, bohuzel nevim jak a kde bych mela aktivovat /nebo jaky plugin naistalovat/. Na podstrance vlastniho produktu uz je.
  Take prekladac woo-cestina, nepreklada vse, je mozne udelat vse rucne?
  moc dekuji
  simona

  Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *