POZVÁNKA: WordCamp Bratislava již 29.4.2017!

Fanoušci WordPressu se mohou těšit na velkou událost. V sobotu 29. dubna se v Bratislavě uskuteční v pořadí jíž šestá konference WordCamp Bratislava. Program bude rozdělen do dvou bloků – pro uživatele a developery. Ti všichni získají nové poznatky, které jim v rámci 14 přednášek předá 18 odborníků.

WordCamp Bratislava 2017 se bude konat v prostorách Ekonomické univerzity – konkrétně v tzv. nové budově, jejíž vchod se nachází v pravé části. Návštěvníci se mohou těšit také na odborné workshopy, networking v oddychových zónách a po skončení akce na afterparty. Chvilky volna lze využít také na komunikaci se zástupci partnerů akce (hostingové firmy, developeři…).

Na organizaci akce se podílí Karol Vörlös, Natália Mattielighová, Katarína Novotná a Lukáš Franko.

Uživatelé se v bloku pro ně učených přednášek dozví o zákulisí žilinské WordPress komunity, jak vydělat pomocí webové stránky, co udělat těsně před spuštěním webu a spoustu dalších užitečných informací.

Pro developery jsou připravena přednášky na témata ohledně rozšíření původní šablony pomocí kódování v PHP, pokročilých funkcí při tvorbě šablony, použití Dockeru a další.

Vstupenka stojí 20€ (studenti platí jen 15€) a lze si ji zakoupit do 28.4. 2017. V případě zájmu o mikrosponzorství si můžete zakoupit lístek za 50€. Cena zahrnuje vstupné, celodenní občerstvení, kávu od Powerlogy, afterparty a mimo to také vstup na Contributors day, který se bude konat den po WordCampu.

Všechny podstatné informace a detaily o přednáškách najdete na 2017.bratislava.wordcamp.org.

About The Author

Související články

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *