První WordPress pivo

Jak komunita roste, začínají se objevovat i menší akce, jako je například MeetUp v Brně. A tou poslední je WordPress pivo.

Na rozdíl od konferencí, nebo meetupů, nejde o sraz s programem, ale o přátelské posezení s lidmi, kteří se věnují WordPressu. Povídat si můžete o čem chcete.

Za WordPresspivo.cz jsou pánové KT Studio, kteří stojí například za WPFramework.

Co říkají sami o WordPress Pivo?

Máme rádi WordPress. Rádi v něm vytváříme webové stránky, rádi pro něj píšeme pluginy, rádi v něm vytváříme nové věci. Komunita kolem WordPressu je obrovská – jak ve světe tak v čechách. Když se podíváme kolem sebe, všude často slýcháme, jak se ti nebo tamti schází a debatují nad svou oblíbenou činností. Proč to ale neděláme my „WordPresáci“? Proč si neumíme neformálně sednout a popovídat si o tom, co máme společné – o WordPressu.

Tímto bychom Vás chtěli pozvat na úplně první WordPressPivo, které se bude konat v Praze. Sedneme si a pohovoříme o tom, co děláte, co děláme my, proč a jak. Vyměníme si zkušenosti, znalosti i nápady na to, jak dělat něco lépe nebo jinak. Není důležité, jakou úroveň znalostí máte a zda přijdete pouze poslouchat a něco nového se dozvědět. Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi WordPress stejně jako my – ať jste HTML kodér, programátor, marketér nebo jen správce stránek, které na WordPressu běží. Přijďte si pokecat k jednomu (nebo více) pivu(ům).

Pokud tedy máte 28.10.2015 čas a budete v Praze, doražte od sedmi hodin večer, do Potrefené husy na Albertově.

Více informací najdete přímo na WordPresspivo.cz

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *