Pro vývojáře: Pozvánka na WP Weekend (20.5. 2017)

Od WP vývojářů pro WP vývojáře. Tak zní podtitul akce WP Weekend, která se 20.5. 2017 uskuteční v píseckém technologickém centru. Přednášet zde budou známí developeři, kteří se s ostatními podělí o své zkušenosti. Nedílnou součástí setkání jsou workshopy, občerstvení a pokec u piva. Jinými slovy skvělý víkend nabitý hodnotnými informacemi a dobrou náladou.

Stěžejním tématem letošního ročníku je tvorba WP šablon na míru. Přednášející prozradí, jaké používají nástroje, frameworky, pluginy atd. Dozvíte se, jakým způsobem firmy a freelanceři pracují a získáte nové poznatky.

Vstupné činí 150 Kč bez DPH (181,50 Kč s DPH) a zahrnuje oběd, dopolední a odpolední pohoštění. Maximální počet účastníků je 50 a cílovou skupinou jsou mírně až středně pokročilí WP vývojáři.

WP Weekend se bude konat v kongresové místnosti s vlastním stolem pro každého účastníka a wi-fi připojením. Proto byste si s sebou měli vzít notebook – nově získané informace můžete rovnou vyzkoušet.

Po přednáškách následuje afterparty v nedaleké restauraci.

Chcete-li v Písku přenocovat, kontaktujte Tomáše Kocifaje (kocifaj@brilo.cz), a to nejpozději do 15.5. 2017. Cena ubytování se pohybuje od 350 do 450 Kč v závislosti na velikosti pokoje. Parkovat lze před budovou (zdarma) nebo v přilehlých ulicích.

Shrnutí:

Název akce: WP Weekend

Kdy? 20.5. 2017

Kde? Technologické centrum Písek. Vladislavova 250, 397 01 Písek

Další informace, seznam přednášejících a témat přednášek a možnost online rezervace najdete na www.wpweekend.cz.

About The Author

Související články

1 Comments

  1. Pingback: Pro vývojáře: Pozvánka na WP Weekend (20.5. 2017) | Tvorba webů, eshopů, blogů, microsites.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *