Vina Fashion free woocommerce šablona

Nebudu zastírat, že jsem si WooCommerce plugin oblíbil. Free šablon je však pomálu a kromě těch několika co uvolnili autoři, jich moc nenajdete. Proto se rád podělím o nalezenou free šablonu Vine Fashion. Šablona je to responsivní a přestože název určuje její zaměření, lze ji použít na více druhů eshopu.

V demu najdete řadu shortcodů, všechny widgety, které jsou použity najdete i ve stáhnuté šabloně a máte k dispozici tři barevné varianty.

Šablona je postavená na Helix frameworku, s kterým jsem ještě neměl čest a css využívá LESS rozšíření.

Dominantním prvkem hlavní strany je slider a několik widgetů s výpisem produktů. Celkově se mi šablona velmi líbí, jak výpis produktů, tak detail. Abych však jen nechválil, hover efekt nad produktem ve výpisu kategorie mi nepřijde elegantní a všechny fotografie na mne působí neostře.

Podívejte se na demo šablony

screenshot-1

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

3 Comments

 1. Kateřina Jandová

  Dobrý den,
  moc děkuji za Váš čas, který věnujete WP a že se s námi dělíte o své vědomosti. Chystám se udělat e-shop pomocí Woocommerce ve WP a chtěla jsem si nainstalovat tuto šablonu, kterou zmiňujete. Instalace se nezdařila, protože chybí soubor s kaskádovými styly style.css. Můžete mi pomoci radou, protože jsem úplný začátečník a spoustě věcí nerozumím. Co je to LESS rozšíření a jak se dá dohrát, a zda je to vůbec reálné, do šablony, kde si mohu nastudovat případné postupy. Používám verzi WP 3.5.1.
  Děkuji za odpověď.
  Kateřina

  Odpověď
  1. Musilda

   Dobrý den
   pokud chybí soubor se styly, většinou to znamená, že je špatně nahraná šablona. Občas se může stát, že se vám špatně stáhl zip soubor se šabonou. LESS je rozšíření, které umožňuje vytvářet css styly trochu jinak a měl by být součástí šablony. Ale pro začátečníka to není zrovna jednoduché. LESS se nedá nahrát, musíte jej implementovat a použít trochu jinou syntaxi css kódu.

   Odpověď
   1. Kateřina Jandová

    Děkuji za odpověď. Zkusila jsem si nahrát šablonu Mystile a ta proběhla bez problémů. Podle Vašich rad jsem si stáhla Poedit a překládám tuto šablonu, pak si ji budu nastavovat podle svých potřeb. Moc děkuji, Vaše rady jsou nad zlato.

    Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *