Vytvoření TinyMce tlačítka pro vložení shortcode

V dalším video návodu, který navazuje na vytvoření call to action tlačítka pomocí shortcodu, vám ukáži, jak vytvořit plugin pro TinyMce a vložit do editoru tlačítko, pomocí nějž jednoduše vložíte kód shortcodu do příspěvku a nemusíte si jej pamatovat.

Pokud tvoříte WordPress šablony, zvýšíte uživatelský komfort vašich produktů.

Čtěte  Vygenerování souborů s českými znaky pro font face

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Related posts

6 Comments

 1. milda

  Zdravím. Nešlo by do článku doplnit celé kódy, které jsou ve videu popsány?

  Reply
 2. Musilda

  Už jsem o tom uvažoval, ale pak už by na to nikdo nemusel koukat, ne? Zase to není natolik složitý kód, aby zde musel být vložen. Takže ne, kódy k tomu dávat nebudu.

  Reply
 3. milda

  Ty kódy jsou jednoduché pro tebe, ale spousta lidí to tak mít nebude. A psát kód podle 15 minutového videa nic moc. Videa bych nechal na instalace pluginů apod. Neber to jako kritiku, ale námět. Návody jsou jinak super a v češtině je takových webů na prstech sotva jedný ruky. Takže díky za ně.

  Reply
 4. Pavel

  je to pravda opisovat kody z videa je tedy dost neuvážené a navíc kolikrát my lidi volají jak udělají ten či ten znak no a tohle jsou dost neobvyklé znaky, v jednom se mýlíš není důležité že nám ukazuješ že to tam házíš z hlavy pro spoustu lidí je důležitější že tu pomoc tu našli a že si jim to co nejvíc ulehčil nepotřebují vědět co je k čemu tohle je možná jediný programovaní za celí jejich život pak je další skupina lidí co se učí a pro ně to samozřejmě je přínos to video

  Reply

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete mít přehled o dění ve světě WordPressu?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný přehled o novinkách, trendech a událostech, které se točí kolem WordPressu. Souhrn toho nejzajímavějšího od nás i ze zahraničí.