Vytvoření TinyMce tlačítka pro vložení shortcode

V dalším video návodu, který navazuje na vytvoření call to action tlačítka pomocí shortcodu, vám ukáži, jak vytvořit plugin pro TinyMce a vložit do editoru tlačítko, pomocí nějž jednoduše vložíte kód shortcodu do příspěvku a nemusíte si jej pamatovat.

Pokud tvoříte WordPress šablony, zvýšíte uživatelský komfort vašich produktů.

Čtěte  Share plugin pro sdílení na sociálních sítích pro Wordpress

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Related posts

6 Comments

 1. milda

  Zdravím. Nešlo by do článku doplnit celé kódy, které jsou ve videu popsány?

  Reply
 2. Musilda

  Už jsem o tom uvažoval, ale pak už by na to nikdo nemusel koukat, ne? Zase to není natolik složitý kód, aby zde musel být vložen. Takže ne, kódy k tomu dávat nebudu.

  Reply
 3. milda

  Ty kódy jsou jednoduché pro tebe, ale spousta lidí to tak mít nebude. A psát kód podle 15 minutového videa nic moc. Videa bych nechal na instalace pluginů apod. Neber to jako kritiku, ale námět. Návody jsou jinak super a v češtině je takových webů na prstech sotva jedný ruky. Takže díky za ně.

  Reply
 4. Pavel

  je to pravda opisovat kody z videa je tedy dost neuvážené a navíc kolikrát my lidi volají jak udělají ten či ten znak no a tohle jsou dost neobvyklé znaky, v jednom se mýlíš není důležité že nám ukazuješ že to tam házíš z hlavy pro spoustu lidí je důležitější že tu pomoc tu našli a že si jim to co nejvíc ulehčil nepotřebují vědět co je k čemu tohle je možná jediný programovaní za celí jejich život pak je další skupina lidí co se učí a pro ně to samozřejmě je přínos to video

  Reply

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete mít přehled o dění ve světě WordPressu?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný přehled o novinkách, trendech a událostech, které se točí kolem WordPressu. Souhrn toho nejzajímavějšího od nás i ze zahraničí.