WordPress pivo 26.10. 2016

Další WordPress pivo, nás čeká již za deset dní. Další neformální pokec u piva o všem kolem WP. Nově v restauraci Zlý časy v Praze 4.

WP Pivo pořádají pánové z Brillo a toto je jejich pozvánka:

Máme rádi WordPress. Rádi v něm vytváříme webové stránky, rádi pro něj píšeme pluginy, rádi v něm vytváříme nové věci. Komunita kolem WordPressu je obrovská – jak ve světe tak v čechách. Když se podíváme kolem sebe, všude často slýcháme, jak se ti nebo tamti schází a debatují nad svou oblíbenou činností. Proč to ale neděláme my „WordPresáci“? Proč si neumíme neformálně sednout a popovídat si o tom, co máme společné – o WordPressu.

Tímto bychom Vás chtěli pozvat WordPressPivo, které se bude konat v Praze. Sedneme si a pohovoříme o tom, co děláte, co děláme my, proč a jak. Vyměníme si zkušenosti, znalosti i nápady na to, jak dělat něco lépe nebo jinak. Není důležité, jakou úroveň znalostí máte a zda přijdete pouze poslouchat a něco nového se dozvědět. Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi WordPress stejně jako my – ať jste HTML kodér, programátor, marketér nebo jen správce stránek, které na WordPressu běží. Přijďte si pokecat k jednomu (nebo více) pivu(ům).

Místo konání:
Zlý Časy
Čestmírova 5,
Praha 4
Čas: 19:00

WP Pivo

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *