Změna řazení článků v kategorii WordPressu

V případě, že potřebujete změnit řazení příspěvků, v určité kategorii, můžete toho dosáhnout pomocí změny řazení v query dotazu. To však umožňuje pouze několik způsobů seřazení příspěvků a vždy podle nějaké hodnoty.

Jak však seřadit příspěvky, bez závislosti na nějaké hodnotě? Ani podle data, nebo abecedy, ale libovolně?

Nový plugin s příznačným názvem Ordering, vám umožní seřadit příspěvky, tak jak potřebujete.

banner-772x250

 

Instalace je jednoduchá, v podstatě nastavení plugin nepotřebuje žádný popis, plugin si stáhnete z repositáře WordPress.org a po aktivaci budete mít k dispozici nastavení řazení.

V něm si vyberete kategorii, kterou chcete řadit a jednoduše pomocí drag and drop (tažením myši) systému, změníte pořadí jednotlivých příspěvků.

Theme page title ‹ WordPress test – WordPress

Stránka pluginu

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

4 Comments

 1. Petr

  Ahoj, a nevíš prosím o nějakém řešení, jak řadit příspěvky automaticky, podle zvolených kritérií? Třeba pomocí informace z meta boxu?

  Mám třeba eventy a ty chci řadit podle data konání. Pro datum mám v šabloně vytvořený meta box, kde zadám datum (xx.yy.rrrr). Jak ale řadit příspěvky?

  Nejsem programátor, takže nejlépe nějaké jednoduché řešení.

  Díky

  Odpověď
   1. Petr

    Bohužel, ten se mi právě nedaří najít. Jsem schopen si vytvořit sám šablonu pro wordpress, takže jsem doufal, že by třeba stačil nějak drobně upravit loop pro výpis příspěvků. Každopádně plugin by mi také vyhovoval a asi by to bylo nejlehčí

    Odpověď
 2. Magistr

  Chtěl bych aby automaticky se změnilo řazení příspěvků v diskusním fóru tak, aby poslední příspěvek (podle data a času jeho odeslání) byl zařazen nahoře jako první (bez jeho přetahování)

  Děkuji za informaci.

  Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *