26 WordPress pluginů pro tvorbu formulářů

Aktualizováno 04.03.2024

WordPress pluginy pro tvorbu formulářů mohou být velmi užitečné, pokud vytváříte blog, firemní stránky, nebo portfolio a potřebujete mít zpětnou vazbu od uživatelů. Návštěvníci vás budu schopni jednoduchým způsobem kontaktovat, přihlásit se k odběru newsletteru, či vyplnit anketu. Pokud tento způsob pro shromažďování informací používáte, můžete jej následně využít pro tvorbu informačního bulletinu, nebo pro vaši propagaci.

Většinou se vytváření formulářů značně podceňuje, ale pokud má být formulář dostatečně kvalitní a bezpečný, jedná se často o velmi složitý kus kódu. WordPress pluginy, ať již zdarma, či placené vám umožní vytvářet formuláře zcela jednoduše z administrace bez nutnosti programování. Pokročilejší pluginy však jsou zpravidla placené, ale pokud uvažujete vážně o podnikání, investice do nich se vám zcela jistě vyplatí. Možnost zachycovat sociální signály, neboť i přihlášení k odběru newsletteru je sociálním signálem a jejich vyhodnocování s možnostmi placených pluginů, zcela jistě podpoří vaše podnikání.

V článku se snažím přinést co nejširší seznam užitečných a kvalitních pluginů, až již jsou zdarma, nebo placené. Nepovažujte článek za nějaké hodnocení, každému správci stránek může vyhovovat něco jiné a je tak zcela na vás, jaký plugin si vyberete. Pokud můžete doporučit plugin pro tvorbu formulářů, který jsem zde nezmínil, učiňte tak v komentářích.

Formidable form

 Stáhnout plugin

Form Maker

Stáhnout plugin

Ninja Forms

Stáhnout plugin

Calculated Field Form

Stáhnout plugin

Contact Form 7

Stáhnout plugin

Contact Form by WPForms

Stáhnout plugin

Contact Form Plugin by Fluent Forms

Stáhnout plugin

Formidable Forms

Stáhnout plugin

Everest Forms

Stáhnout plugin

WS Form LITE

Stáhnout plugin

Form Maker by 10Web

Stáhnout plugin

User Registration

Stáhnout plugin

Login/Signup Popup

Stáhnout plugin

RegistrationMagic 

Stáhnout plugin

User Profile Builder

Stáhnout plugin

MW WP Form

Stáhnout plugin

Contact Form Builder Plugin

Stáhnout plugin

Form Vibes

Stáhnout plugin

Gutena Forms

Stáhnout plugin

MailPoet

Stáhnout plugin

Contact Form by BestWebSoft

Stáhnout plugin

Advanced Comment Form

Stáhnout plugin

HTML Forms

Stáhnout plugin

Quform

Stáhnout plugin

FormCraft

Stáhnout plugin

NEX-Forms

Stáhnout plugin

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

6 Comments

 1. Radek P.

  sorry, článek zajímavý, moc jsem si nepočet. šablona pravděpodobně zvládá responsiv, ale text přetéká mimo. škoda tablet se nechytá

  Odpověď
  1. Musilda

   Tak to je docela problém, musím to hned opravit. V Chrome to při zmenšení nedělá problémy, ale ve FF ano. Tak nějak jsem si myslel, že responsivní šablona je prostě responsivní a nebudu ji muset kontrolovat :-(

   Odpověď
 2. Tony Johny

  Škoda, že tam není alespoň vlastní názor, které formuláře jsou nejlepší, aby usnadnil výběr. Jinak ale pěkný seznam :-) Mně osobně vyhovuje Contact Form 7.

  Odpověď
  1. Musilda

   Contact Form je vhodný na jednokrokové formuláře menšího rozsahu. Hodnocení se moc nevěnuji, protože každému může vyhovovat něco jiného. Na složitější věci je super Ninja Form.

   Odpověď
 3. Ladislav

  Ahoj,

  potřeboval bych poradit. Mám za úkol vytvořit několik formulářů. Každý z formulář musí obsahovat tyto části: možnost si zvolit z předem definované textu (rozkliknutím z roletky), doplnění textu do povinných a nepovinných polí, možnost nahrát soubor ve vhodném grafickém formátu (jpg, bmp, gif, tiff, png) raději by bylo vhodné velikost nahrávaného souboru omezit maximálně na zvolenou hodnotu, nahrávaných obrázků je více, nemusejí být však nahrávány na jednou spíše je vhodnější po jednom v každém poli, některá pole je nutná vyplnit, ale musí být nastavitelné omezení znaků, formulář nelze vyplnit se stejným e-mailem, po vyplnění odeslat formulář na vyplněný e-mail, .. také by bylo vhodné exportovat formulář z databáze formulářů do formátu *.xls *.pdf, také i možnost vyexportovat všechny formuláře zřejmě do tabulky *.xls

  Velmi děkuji za vytipování vhodného pluginu, pěkný den Laďa

  Odpověď

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *