6 Youtube WordPress pluginů

Pluginů, které umí zobrazit video, udělat z něj náhledový obrázek, používají shortcody pro vkládání Youtube videí, je celá řada. V dnešním článku vám představím několik pluginů, které využívají Youtube API a díky tomu můžete importovat celé playlisty do vašeho WordPress blogu. Většina takových pluginů vytváří nový druh obsahu a videa tak mají vlastní administraci, dají se zobrazovat v kategrií, nebo podle tagů, čehož se dá využít při tvorbě „video“ šablon, které jsou celkem žádané.

Z pluginů jsem používal jeden a to WP Youtube Post, ostatní jsem pouze vyzkoušel, liší se jen v drobnostech. Umožňují vkládat a importovat videa pomocí uživatelského jména, nebo jména kanálu. Zároveň je možné aktivovat aktualizaci, díky čemuž se vám budou nově přidaná videa sama vkládat do databáze.

Z těchto šesti pluginů je odlišný pouze jeden, a to Related Videos. Ten pod administrací článku zobrazí metabox, pomocí kterého můžete určit, zda se bude na stránce článku zobrazovat výpis souvisejících videí. Pokud nezadáte žádná klíčová slova, plugin vypíše videa, která Youtube navrhne, podle titulku článku. Dle mého názoru, velmi zajímavý plugin.

Youtube videos for WordPress

Download pluginu

Youtube Pro

Download pluginu

WP Youtube video post

Download pluginu

WP related Youtube videos

Download video

Youtube Master

Download pluginu

Youtube Feeder

Download pluginu

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *