Landingpages WordPress plugin s českou lokalizací

Při vytváření internetových stránek se často zmiňuje potřeba takzvaných landing pages, což je zjednodušeně stránka, přes kterou by měl návštěvník na stránky vstoupit, pokud hledá určitou frázi. Řekněme, že máte praxi finančního poradce a objeví se nový pojišťovací produkt, který bude vyhledávaný. Vytvoříte tedy stránku, která se bude zabývat daným produktem a v ideálním případě vyhledávač zobrazí právě tuto stránku při hledání zmínek o produktu. Pluginem, který tvorbu takových stránek usnadňuje, je Landingpage plugin, který je od dnešního rána i v české lokalizaci. 

Umožňuje vytváření více stránek najednou, například pokud budete nabízet půjčovnu kol ve více městech, jednoduše si nadefinujete pomocí proměnných varianty stránek a pak je najednou vygenerujete. Plugin také umí nastavit publikaci jednotlivých stránek v časovém období a můžete tak rozložit zobrazení stránek na webu do několika dnů.

Stránka pluginu

Doporučuji shlédnout krátké video pod článkem, ukáže vám práci s pluginem.

WordPressopmaat.nl | Landingpages 2 from Tussendoor HQ on Vimeo.

Čtěte  Katalog zboží pomocí Woocommerce

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete mít přehled o dění ve světě WordPressu?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný přehled o novinkách, trendech a událostech, které se točí kolem WordPressu. Souhrn toho nejzajímavějšího od nás i ze zahraničí.