IonMag: Možná poslední prémiová šablona, kterou si koupíte

Mít po ruce kvalitní prémiovou magazínovou šablonu není nikdy od věci. IonMag je moderní, lehké a rychlé řešení pro každého, kdo se rozhodne založit blog, magazín či zpravodajský web. Vypadá skvěle, nabízí spoustu užitečných funkcí, a navíc přichází s pěti přednastavenými layouty. Jednoznačně jde o šablonu, která ve své kategorii patří k těm lepším.

IonMag je responzivní a retina ready, takže se přizpůsobí libovolnému displeji a vždy vypadá skvěle. Je přehledná, uživatelsky přívětivá a díky integrovanému page builderu z ní vytvoříte jedinečný projekt, který přesně odpovídá vašim specifickým požadavkům. K tomu přičtěte speciální widgety, různé styly hlavičky a patičky webu, jednoduché nastavení vzhledu a spoustu vychytávek pro rychlou a naprosto intuitivní práci bez znalosti kódování či programování.

Můžete ji mít zdarma, ale lepší je premium

Šablona IonMag je freemium, což neznamená nic jiného, než že je k dispozici také ve free verzi. Můžete ji stáhnout zdarma a postavit plnohodnotný magazín bez zásadního omezení. Neplacená varianta zahrnuje různé styly hlavičky, 8 různých stylů zobrazení obsahu, 3 různá zobrazení mřížky, obsáhlou dokumentaci a page builder.

Opravdová zábava však začíná až v momentě, kdy na účet vývojářů z tagDiv složíte 71,39 USD. Tolik vás bude stát placená verze, která je nabitá vychytávkami. Konkrétně jde o 9 variant hlavičky, 8 stylů kategorií, 15 typů příspěvků, 19 velkých mřížek, 30 obsahových bloků a 7 chytrých seznamů. Podívejme se na ně podrobněji.

Hlavička

Co dodat? Styly hlaviček se liší rozložením prvků – loga, menu s podporou megamenu a banneru. U 8 unikátních designů lze navíc změnit barevnost, průhlednost a typografii.

Kategorie

Šablona ionMag nabízí široké možnosti nastavení stránek kategorií. Nejde však pouze o různé styly zobrazení příspěvků, ale také volbu pozadí, barvy štítků, pozici sidebaru, styl stránkování a několika dalších vlastností.

Příspěvky

Jeden design se nemusí hodit pro všechny druhy příspěvků, proto je v šabloně ionMag 15 jedinečných designů, které upotřebíte při publikaci rozličného obsahu.

Velké mřížky

Líbí se vám zobrazení příspěvků ve stylu mřížky? Jde o efektivní způsob, jak upoutat pozornost návštěvníků a naservírovat jim pod nos nejdůležitější obsah. Šablona ionMag čítá celkem 19 různých zobrazení velké mřížky.

Obsahové bloky

Šablona přichází s množstvím skvělých obsahových bloků, přednastavenými vzory pro obrázky, reklamy a sidebar. S pomocí těchto prvků vytvoříte strhující úvodní stranu stokrát jinak.

Chytré seznamy

Co se skrývá pod chytrými seznamy? Pokud vám jde o větší počet shlédnutí stránek, bude se vám tato featura zamlouvat. Chytré seznamy automaticky generují výpisy článků na základě nadpisů a obrázků. V podstatě jde o vylepšenou funkci příbuzných článků, jak ji znáte z jiných magazínových a blogových šablon.

Live Frontpage Builder

Táhni a pusť – tato dvě slova si oblíbil každý, kdo nechce ztrácet čas datlováním kódu. Šablona ionMag však obsahuje page builder od tagDIV, který umožňuje tvorbu stránek v reálném čase. Skládání jednotlivých prvků probíhá na front page, takže okamžitě uvidíte, jak bude stránka skutečně vypadat.

A co dál?

Prémiová šablona ionMag má v rukávu hodně es. Mimo jiné následující widgety:

Social Counter Widget – počítadlo zobrazuje fanoušky, followery a odebíratele, a to velmi elegantním způsobem. Můžete přidat všechny známé sociální sítě.

Instagram Widget – prostřednictvím tohoto widgetu zobrazíte všechny své fotografie, které jste umístili na Instagram.

Popular Category Widget – díky tomuto designově vyladěnému widgetu navedete návštěvníky na nejdůležitější obsah.

Author Box Widget – widget umožňuje zobrazení autorů podle jména a počtu příspěvků.

AdBox Widget – chcete-li na webu vydělávat, přijde vám vhod flexibilní reklamní widget. Zda jeho prostřednictvím zobrazíte AdSense nebo jinou reklamu, je na vás. Umožňuje umístění reklamních bloků na přednastavených i vlastních místech.

Image Lightbox – jak jinak zobrazit krásné obrázky než v lightboxu? Popis a pořadí obrázku se zobrazují v jeho spodní části. A když v lightboxu přepnete na další obrázek, dojde k automatickému skrolování textu.

Mobile menu – další předností šablony je zdařilé mobilní menu. Ať už jde o výpis kategorií, registraci či přihlášení, vše vypadá velmi dobře. Rozhodně se nemusíte bát toho, že se návštěvníci na mobilní verzi vašeho webu ztratí.

Inteligentní překlad – vývojáři z tagDIV do šablony implementovali načítání dostupných překladů využívající službu Google Translate. Pomocí této funkce přeložíte šablonu bez sebemenší námahy a dle potřeby překlad upravíte.

Závěr

Prémiová šablona ionMag je možná poslední magazínovou šablonou, kterou si pořídíte. Žádnou další totiž potřebovat nebudete, protože s ní vytvoříte desítky unikátních webů. Vynikající panel nastavení obsahuje nespočet voleb a pět přednastavených layoutů umožňuje rychlý start webu bez zbytečného zdržování. Vyzkoušejte si demo a posuďte sami.

Šablonu ionMag si můžete zakoupit zde.

About The Author

Související články

1 Comments

  1. Pingback: IonMag: Možná poslední prémiová šablona, kterou si koupíte | Tvorba webů, eshopů, blogů, microsites.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *