20 WordPress pluginů pro sociální sítě

Aktualizováno 04.06.2024

Sháníte plugin, který vám umožní snadné propojení webu se sociálními médii? V tom případě vám přijde vhod následující výběr toho nejlepšího, co je v tomto segmentu pluginů k mání. Pokud jste sociální sítě přehlíželi, měli byste svůj přístup přehodnotit.

Důvod je prostý – přicházíte o spoustu zákazníků. Pluginy, které vám v tomto výběru představíme, mají mnohem více možností a jejich význam nespočívá jen v umístění tlačítek pro lajkování a sdílení. Ostatně posuďte sami…

1. Monarch Social Sharing Plugin

Plugin Monarch pochází z dílny ElegantThemes a rozhodně si zaslouží vaší pozornost. Přichází s více než 20 sociálními sítěmi, které si můžete zobrazit na svém webu. K tomu si přidáte libovolný počet dalších sítí, které byste na webu chtěli mít. Za zmínku stojí také možnosti umístění tlačítek pro sdílení a volby pro sdílení obrázků. Není tajemstvím, že sdílení obrázků má významný vliv na efektivitu propagace.

Stažení pluginu

2. Easy Social Share Buttons for WordPress

Easy Social Share Buttons for WordPress je komplexní řešení, které vám umožní široké možnosti nastavení a nadesignování tlačítek pro sdílení. Vyberete si místo umístění, způsob zobrazení tlačítka, design, zapnutí/vypnutí počítadel atd. Součástí pluginu je widget, který si můžete dát do sidebaru nebo pomocí shortcodu kdekoliv jinde – slouží k zobrazení vašich profilů s počtem fanoušků. Pokud si koupíte licenci k tomuto pluginu, budete mít vystaráno.

Stažení pluginu

3. Social Counter

Další z velmi efektivních pluginů pro integraci webu se sociálními sítěmi. Plugin zároveň získává nejnovější počty vašich sledujících z vašich oblíbených sociálních sítí, a poté je zobrazuje na vašem blogu. Je to perfektní způsob, kterým lze povzbudit více uživatelů, aby se připojili k vaší síti.

Stažení pluginu

4. Epic Social Share Button for WordPress

Součástí pluginu jsou pěkná tlačítka, která na návštěvníky přímo volají – sdílej mě! Plně responzivní plugin lze nastavit do typů stylů. Najdeme zde více než 15 nejpopulárnějších sociálních médií.

Stažení pluginu

5. Social Stream for WordPress

Další zajímavý plugin, který vám umožňuje zobrazovat mix zdrojů sociálních médií v krásných responzivních galeriích a widgetech. Můžete například přidat vlastní Facebook feed, Instagram feed a Youtube feed smíchaný v jedné galerii.

Vkládání obsahu z více zdrojů je skvělým způsobem, jak přidat social proof na váš WordPress web a zvýšit tak povědomí vaší značky. Výsledek vypadá znamenitě a je plně responzivní, takže se dobře zobrazí na všech zařízeních.

Stažení pluginu

6. Foller

Plugin Foller vypadá skvěle a dá vám možnost volby neomezeného množství sociálních profilů a počítadel. Bohatá nabídka funkcí vám umožní stylizaci do takové podoby, která zapadne na váš web.

Celkem Foller podporuje až 12 nejpopulárnějších sociálních sítí včetně Facebooku, Instagramu, nebo třeba Pinterestu.

Stažení pluginu

7. Social Share & Locker Pro WordPress

Plugin vám pomůže dostat sociální ikonky na správné místo pomocí několika málo kliknutí. Obsahuje 20 předdefinovaných retina ready šablon a elegantní fonty.

Stažení pluginu

8. Social Stream for WordPress With Carousel

Pokud chcete se sociálními médii pracovat více než jen v souvislosti s šířením obsahu, pak je plugin Social Stream vhodný právě pro vás. Můžete díky němu zkombinovat interakce na všech sociálních sítích do jednoho proudu nebo vytvořit jednotlivé feedy pro vícenásobné profily.

Stažení pluginu

9. SocialBox – Social Sidebar

Vysoce přizpůsobitelný plugin pro WordPress, tak lze definovat SocialBox, který vám umožní úpravu a tvorbu krásných sidebarů a ikonek pro profily na sociálních sítích. Vyberte si z 39 různých ikonek Font Awesome, nebo si uploadujte vlastní sadu ikonek, upravte ji, definujte velikosti a přidejte efekty.

Stažení pluginu

10. SharePlus (+)

Plugin SharePlus přichází s pěti předpřipravenými šablonami, které vám umožní upravit ikony tak moc, jak jen kaskádové styly dovolují. Tento plugin má uživatelský příjemné rozhraní a nabízí velmi snadné a intuitivní nastavení. Je vhodný i pro začátečníky.

Stažení pluginu

11. AX Social Stream

Plugin WordPress AX Social Stream je podobný jako plugin Social Stream, který jsem uvedl výše. Umožňuje uživatelům kombinaci na různých sociálních sítích do jednoho proudu. Podporuje množství sociálních sítí a zahrnuje cca 33 možností nastavení.

Stažení pluginu

12. Get Subscribers – Exit Popup for WordPress

Tento plugin se vám může hodit v případě, že se rozhodnete propagovat obsah, když uživatel klikne na nějaký odkaz vedoucí z vašeho webu. Vykoukne na něj pop-up okno nabádající k olajkování na Facebooku, +1 na Google Plus, sdílení na Twitter nebo na LinkedIn.

Stažení pluginu

13. Social Warfare

Plugin Social Warfare je plně responzivní řešení s designově propracovanými a vysoce modifikovatelnými tlačítky. V textu díky němu vytvoříte citace, které návštěvníci jednoduše tweetnou. Vložíte obrázky, které snadno připíchnou na Pinterest.

A v neposlední řadě dostanete k dispozici widget, který zobrazí populární obsah v závislosti na počtu sdílení. Další výhodou jsou komplexní statistiky – plugin automaticky přidává UTM parametr ke všem sdíleným odkazům.

Stažení pluginu

14. F-omatic Automatic Post Generator

Líbí se vám automatizace? Plugin F-omatic Automatic Post Generator, jak již vyplývá ze samotného názvu, je plně autonomní. Slouží převážně k importu příspěvků z Facebooku na WordPress a WordPressu na Facebook. Jeho využití je vhodné pro automatické blogování a publikování příspěvků na Facebooku.

Stažení pluginu

15. Chat it! – WordPress Share Buttons for Viber, WhatsApp, Telegram, Skype, Messenger

Chat it! je prémiový plugin, který vám umožní přidat působivá tlačítka pro sdílení obsahu webu na populárních sociálních sítí, jako jsou třeba: WhatsUpp, Messenger, nebo Viber.

Stažení pluginu

16. Constant Contact Custom Popup Subscription

Hledáte popupy se sociálními sítěmi? Pokud ano, tento plugin je vše, co potřebujete. Ne, ve skutečnosti nabízí mnohem více než jen popupy ke sdílení.

Umožňuje registraci k newsletterům, takže snoubí dvě z nejdůležitějších funkcionalit. Můžete si ho modifikovat podle libosti a doslova si s ním vyhrát tak, aby perfektně ladil s webem.

Stažení pluginu

17. Social Share Point AddOn

Jednoduchý a plně nastavitelný plugin Social Share Point AddOn vám usnadní propagaci na sociálních sítích a rychlost načítání vašeho webu postihne minimálně. To je jeho největší výhoda.

Stažení pluginu

18. Social Share on Images AddOn

Spousta blogerů hledá pluginy, které umožňují jednoduché sdílení obrázků v dobré kvalitě. Plugin Social Share on Images vám umožní šíření obsahu napříč 14 nejoblíbenějšími sociálními sítěmi.

Stažení pluginu

19. ARSocial – Social Share Buttons & Social Locker Plugin

Vynikající plugin pro konfiguraci sociálních sítích ve WordPressu. Díky chytrému kešování nedojde ke zpomalení stránky, a to navzdory velkému trafficu nebo propojení s větším množstvím sociálních sítí.

Stažení pluginu

20. Social Share Icons & Social Share Buttons

S pluginem Social Share Icons & Social Share Buttons můžete přidat více než 200 sociálních platforem a zároveň vlastní ikony. Tlačítka lze umístit nad nebo pod obsah a mimo to také vedle příspěvků na homepage. Nabízí 16 různých designů ikonek a jejich vlastní animace. Aby toho nebylo málo, umožňuje registraci k odběru newsletterů. Plugin je ke stažení zdarma.

Stažení pluginu

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

5 Comments

 1. Martin Ježek

  Dobrý den, Mulsido,

  díky moc za skvělý přehled pluginů pro komunikaci se SN. Existuje ale nějaký plugin nebo WP šablona, která by umožnila, resp. ulehčila tvorbu vlastní sociální sítě, pro představu řekněme typu FB?

  Předem moc díky za info!

  S přátelským pozdravem…

  Martin

  Odpověď
 2. Pingback: wordpress a sociální sítě – Firemní web a internetový obchod

 3. venca

  Do teď jsem na každém webu nasazoval AddToAny Share Buttons, ale to se nejspíše změní. Díky za tipy.

  Odpověď
 4. Pingback: Autorský web: Kdy stačí Wix a kdy zvolit WordPress?

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *