20 WordPress pluginů pro sociální sítě

Sháníte plugin, který vám umožní snadné propojení webu se sociálními médii? V tom případě vám přijde vhod následující výběr toho nejlepšího, co je v tomto segmentu pluginů k mání. Pokud jste sociální sítě přehlíželi, měli byste svůj přístup přehodnotit. Důvod je prostý – přicházíte o spoustu zákazníků. Pluginy, které vám v tomto výběru představíme, mají mnohem více možností a jejich význam nespočívá jen v umístění tlačítek pro lajkování a sdílení. Ostatně posuďte sami…

1. Monarch Social Sharing Plugin

monarch-Social-Sharing-Plugin

Plugin Monarch pochází z dílny ElegantThemes a rozhodně si zaslouží vaší pozornost. Přichází s více než 20 sociálními sítěmi, které si můžete zobrazit na svém webu. K tomu si přidáte libovolný počet dalších sítí, které byste na webu chtěli mít. Za zmínku stojí také možnosti umístění tlačítek pro sdílení a volby pro sdílení obrázků. Není tajemstvím, že sdílení obrázků má významný vliv na efektivitu propagace.

Stažení pluginu

2. Easy Social Share Buttons for WordPress

Easy-Social-Share-Buttons-for-WordPress

Easy Social Share Buttons for WordPress je komplexní řešení, které vám umožní široké možnosti nastavení a nadesignování tlačítek pro sdílení. Vyberete si místo umístění, způsob zobrazení tlačítka, design, zapnutí/vypnutí počítadel atd. Součástí pluginu je widget, který si můžete dát do sidebaru nebo pomocí shortcodu kdekoliv jinde – slouží k zobrazení vašich profilů s počtem fanoušků. Pokud si koupíte licenci k tomuto pluginu, budete mít vystaráno.

Stažení pluginu

3. SocialFans

SocialFans-WP-Responsive-Social-Counter-Plugin

Další z velmi efektivních pluginů pro integraci webu se sociálními sítěmi. Jako první vás v souvislosti se SocialFans zřejmě napadne – stylové podání. A ano, grafika vypadá znamenitě. Vaši návštěvníci budou zdařilými animacemi uneseni. Plugin umožňuje zobrazení 30 sociálních sítí.

Stažení pluginu

4. Social Buzz WordPress Plugin

Social-Buzz-WordPress-Plugin

Pokud se vám líbí plugin na Mashable.com, bude se vám Social Buzz WordPress Plugin zamlouvat, protože nabízí možnost umístění tlačítek tak jako v Mashable. Součástí pluginu je skvělý graf vývoje sdílení a pěkná tlačítka, která na návštěvníky přímo volají – sdílej mě! Plně responzivní plugin lze nastavit do typů stylů.

Stažení pluginu

5. CardZ Social Stream for WordPress

CardZ

Další zajímavý plugin, který vám pomůže soustředit všechny sociální aktivity na jednom místě, je CardZ. Umožní vám propojení se sociálními sítěmi ve třech snadných krocích. Vyberete si sociální média a hashtagy, získáte embed kódy a vložíte je na stránku. CardZ nabízí 15 krásných šablon s vlastními fonty, stránkováním a vlastními animovanými efekty. Výsledek vypadá znamenitě a je plně responzivní, takže se dobře zobrazí na všech zařízeních.

Stažení pluginu

6. Sossy

Sossy-social-media-plugin

Plugin Sossy vypadá skvěle a dá vám možnost volby neomezeného množství sociálních profilů a počítadel. Bohatá nabídka funkcí vám umožní stylizaci do takové podoby, která zapadne na váš web. Přidávání profilů probíhá systémem drag and drop a je velmi rychlé. 7. Social Share & Locker Pro WordPress Plugin Ultra moderní plugin pro propojení WordPressu se sociálními médii přináší komplexní řešení pro každého, kdo nemá rád kompromisy.

Stažení pluginu

7. Social Share & Locker Pro WordPress

Social-Share-Locker-Pro-Wordpress-Plugin

Plugin vám pomůže dostat sociální ikonky na správné místo pomocí několika málo kliknutí. Obsahuje 10 předdefinovaných retina ready šablon a elegantní fonty.

Stažení pluginu

8. WordPress Social Stream

WordPress-Social-Stream-Plugin

Pokud chcete se sociálními médii pracovat více než jen v souvislosti s šířením obsahu, pak je plugin WordPress Social Stream vhodný právě pro vás. Můžete díky němu zkombinovat interakce na všech sociálních sítích do jednoho proudu nebo vytvořit jednotlivé feedy pro vícenásobné profily.

Stažení pluginu

9. AccessPress Social Icons Pro

AccessPress-Social-Icons-Pro

Vysoce přizpůsobitelný plugin pro WordPress, tak lze definovat AccessPress Social Icons Pro, který vám umožní úpravu a tvorbu krásných ikonek pro profily na sociálních sítích. Vyberte si z 12 různých setů nebo si uploadujte vlastní sadu ikonek, upravte ji, definujte velikosti a přidejte efekty.

Stažení pluginu

10. SharePlus (+)

SharePlus-WordPress-plugin

Plugin SharePlus přichází s pěti předpřipravenými šablonami, které vám umožní upravit ikony tak moc, jak jen kaskádové styly dovolují. Tento plugin má uživatelský příjemné rozhraní a nabízí velmi snadné a intuitivní nastavení. Je vhodný i pro začátečníky.

Stažení pluginu

11. WordPress Social Board

wordpress-social-board

Plugin WordPress Social Board je podobný jako plugin Social Stream, který jsem uvedl výše. Umožňuje uživatelům kombinaci na různých sociálních sítích do jednoho proudu. Podporuje množství sociálních sítí a zahrnuje cca 30 možností nastavení.

Stažení pluginu

12. Exit Through Social Share

Exit-Through-Social-Share-WordPress-plugin

Tento plugin se vám může hodit v případě, že se rozhodnete propagovat obsah, když uživatel klikne na nějaký odkaz vedoucí z vašeho webu. Vykoukne na něj pop-up okno nabádající k olajkování na Facebooku, +1 na Google Plus, sdílení na Twitter nebo na LinkedIn.

Stažení pluginu

13. Social Warfare

social-warfare-social-sharing-plugin

Plugin Social Warfare je plně responzivní řešení s designově propracovanými a vysoce modifikovatelnými tlačítky. V textu díky němu vytvoříte citace, které návštěvníci jednoduše tweetnou. Vložíte obrázky, které snadno připíchnou na Pinterest. A v neposlední řadě dostanete k dispozici widget, který zobrazí populární obsah v závislosti na počtu sdílení. Další výhodou jsou komplexní statistiky – plugin automaticky přidává UTM parametr ke všem sdíleným odkazům.

Stažení pluginu

14. WP Flat Social Profile Blocks

wp-flat-social-profile-blocks

Líbí se vám flat design? Plugin WP Flat Social Profile Blocks, jak již vyplývá ze samotného názvu, je krásně placatý. Drag and drop modul vám umožní přidat stylové ikonky a v mocném administrátorském rozhraní nastavíte vše, co souvisí s barevným schématem.

Stažení pluginu

15. Facebook Like to Download for WordPress

Facebook-Like-to-Download-for-WordPress

Poskytujete-li nějaké služby nebo dáváte zboží zdarma, tento plugin vám pomůže dostat více lajků za příspěvek nebo stránku. Facebook Like to Download for WordPress vám umožní změnu tlačítka pro like na mnohem efektivnější tlačítko a přinese vám traffic ze sociálních médií. Umí pracovat s jakoukoliv URL pro stažení a pamatuje si uživatele, kteří již klikli na like.

Stažení pluginu

16. Socializor

socializor-floating-social-media-wordpress-bar

Hledáte plovoucí panel se sociálními sítěmi? Pokud ano, tento plugin je vše, co potřebujete. Ne, ve skutečnosti nabízí mnohem více než jen panel ke sdílení. Umožňuje registraci k newsletterům, takže snoubí dvě z nejdůležitějších funkcionalit. Můžete si ho modifikovat podle libosti a doslova si s ním vyhrát tak, aby perfektně ladil s webem.

Stažení pluginu

17. Ultimate Social Deux

Ultimate-Social-Deux-WordPress-plugin

Jednoduchý a plně nastavitelný plugin Ultimate Social Deux vám usnadní propagaci na sociálních sítích a nijak nepostihne rychlost načítání vašeho webu. To je jeho největší výhoda.

Stažení pluginu

18. Share This Image

Image-Sharing-Plugin

Spousta blogerů hledá pluginy, které umožňují jednoduché sdílení obrázků v dobré kvalitě. Plugin Share This Image vám umožní šíření obsahu napříč 11 nejoblíbenějšími sociálními sítěmi.

Stažení pluginu

19. Flow-Flow

flowflow-social-streams-for-wordpress

Vynikající plugin pro zobrazení aktivit na sociálních sítích ve skvěle vypadající mřížce. Díky chytrému kešování nedojde ke zpomalení stránky, a to navzdory velkému trafficu nebo propojení s větším množstvím sociálních sítí.

Stažení pluginu

20. Ultimate Social Media Icons PLUS

Ultimate-Social-Media-Icons-PLUS

S pluginem Ultimate Social Media Icons PLUS můžete přidat více než 200 sociálních platforem a zároveň vlastní ikony. Tlačítka lze umístit nad nebo pod obsah a mimo to také vedle příspěvků na homepage. Nabízí 16 různých designů ikonek a jejich vlastní animace. Aby toho nebylo málo, umožňuje registraci k odběru newsletterů. Plugin je ke stažení zdarma.

Stažení pluginu

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

5 Comments

 1. Martin Ježek

  Dobrý den, Mulsido,

  díky moc za skvělý přehled pluginů pro komunikaci se SN. Existuje ale nějaký plugin nebo WP šablona, která by umožnila, resp. ulehčila tvorbu vlastní sociální sítě, pro představu řekněme typu FB?

  Předem moc díky za info!

  S přátelským pozdravem…

  Martin

  Odpověď
 2. Pingback: wordpress a sociální sítě – Firemní web a internetový obchod

 3. venca

  Do teď jsem na každém webu nasazoval AddToAny Share Buttons, ale to se nejspíše změní. Díky za tipy.

  Odpověď
 4. Pingback: Autorský web: Kdy stačí Wix a kdy zvolit WordPress?

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *