Envato umožní autorům nastavit cenu jejich produktů

Envato market, elektronické tržiště, které zahrnuje ThemeForest a CodeCanyon, umožní autorům nastavit vlastní cenu, pro jejich produkty.

Jedním  z důvodů, proč se zdráhám dělat produkty pro toto tržiště, je to, že nemáte kontrolu nad tím, za kolik prodáváte svou práci.

Proto, jsou také na CodeCanyonu tak levné pluginy pro WordPress. Zkrátka, dáte produkt ke schválení a cenu nastaví jejich pracovník.

Toto by se mělo změnit.

Není to zcela nová záležitost, tento model použilo Envato již na GraphicRiver, kde autoři mohou navrhovat svou vlastní cenu.

Samozřejmě, že jedním z vedlejších účinků, byly dumpingové ceny a na GraphicRiver se tak dají najít produkty, za 3 dolary, i když jejich cena by měla být daleko vyšší.

Dá se jen spekulovat, co vede k tomuto rozhodnutí, ale Envato rozšíří možnost nastavení i na další části jejich tržiště.

Samozřejmě, že se okamžitě objevily názory pro i proti, ale zřejmě nezbude autorům nic jiného, než se smířit s aktuální situací.

Zatím se sice úpravy netýkají WordPress šablon, ale dá se očekávat, že k tomu dojde. A následovat budou dumpingové ceny, především od vývojářů z Asie.

 

Čtěte  Druhá WordPress konference v Opavě

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Related posts

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Chcete mít přehled o dění ve světě WordPressu?

Přímo do vašeho emailu

Pravidelný přehled o novinkách, trendech a událostech, které se točí kolem WordPressu. Souhrn toho nejzajímavějšího od nás i ze zahraničí.