Black Friday – jaké pluginy a šablony letos výhodně?

Rok se sešel s rokem a máme tady poslední listopadový pátek, den po americkém svátku Díkůvzdání, tedy Black Friday.  Tentokrát připadne na 24.11.

A kam až sahá historie tohoto nákupního šílenství? Začalo to mnohem dříve než si mnoho lidí myslí. Vlastně už na konci 19.století byl tento pátek po svátku Díkůvzdání neoficiálním začátkem vánoční sezóny. Ale až do první poloviny šedesátých let 20.století nebyl nazýván Černým pátkem – Black Friday. Toto označení si vysloužil díky policii ve Philadelphii, která takto označovala den po Díkůvzdání kvůli zácpám a kolonám na silnicích…Black Friday je typický svými obrovskými slevami a otvíráním kamenných obchodů – hlavně v USA- už od půlnoci nebo třeba od 4 nebo 5 hod. ráno.

Skvělou zprávou je, že to nám nehrozí…žádné fronty, žádný křik, žádná mačkanice…Pěkně z tepla domova, jen pár kliků a získáte pluginy a šablony za pár kaček. Máme pro Vás několik tipů,  připravte si platební kartu a jdeme na nákup…

 

WordPress Folder Manager plugin

 

Skvělý plugin, který Vám pomůže uspořádat všechny soubory a obrázky do složek a podlosložek, takže už nemusíte vyhledávat mezi tisíci položek a ztrácet tak čas.

https://musilda.cz/go-wp-media-folder

Password protected categories plugin

Jediný WordPress plugin, který Vám pomůže zabezpečit heslem celé kategorie blogových příspěvků, produktů, akcí, portfolia nebo obsahu.

https://musilda.cz/go-protected-categories

WordPress Table Manager plugin

S tímto pluginem budete moci pracovat s tabulkami jako v Excelu. Importovat, exportovat, vytvářet tabulky z databází a mnohem více. K dispozici je ve třech verzích.

https://musilda.cz/go-table-manager

Post Table Pro plugin

Tento plugin Vám umožní dát obsah na Vašem webu do přehledné tabulky, ve které je možné vyhledávat. Zobrazte tak příspěvky, stránky, dokumenty, produkty, taxonomie, obrázky, videa, atd.

https://musilda.cz/go-posts-table

WP Latest Posts

Dejte vašim Novinkám styl s pluginem WP Latest Post. K dispozici je automatické formátování obsahu a zobrazování novinek v editoru, na pozici widgetu nebo jako součást šablon.

https://musilda.cz/go-latest-posts

Intergeo Maps plugin

 

Vkládejte a spravujte mapy na stránkách a příspěvcích. Hlavními funkcemi jsou přizpůsobitelný builder map a neomezená knihovna. Teď se slevou 25%!

https://musilda.cz/go-google-maps

Visualizer Charts and Graps plugin

S tímto pluginem můžete do stránek vložit interaktivní tabulky a grafy. Klíčové funkce jsou v tomto případě Okamžitá úprava tabulky a přizpůsobitelnost každého grafu. Zaplatíte o 25% méně!!

https://musilda.cz/go-visualizer-charts-and-graphs

Feedzy RSS feeds plugin

Zobrazte RSS feedy ve vašich příspěvcích, stránkách nebo vlastním typu obsahu. Jedněmi z funkcí jsou například obrázky ve feedu nebo shortcode friendly. Se slevou 25% z běžné ceny!!!

https://musilda.cz/go- feedzy-rss-feeds

WP Mega Menu plugin

 

Plugin, který je velmi snado použitelný a umožní vytvářet na stránkách krásná a přizpůsobitelná menu. Udělejte svou stránku neobyčejnou jen za 19 USD!!

https://musilda.cz/go-wp-mega-menu

WP Google Translate

Web je globální, takže Vaše stránky mohou být taky! S pluginem můžete přeložit váš web do více jak 80 jazyků a přilákat tak návštěvníky z různých zemí. Jen za 19 může být Váš!

https://musilda.cz/go-wp-google-translate

 

ŠABLONY

FashionFreaks

Úžasná šablona pro majitele obchodů, kteří chtějí, aby se jejich značka odlišovala a měla punc luxusu.

https://musilda.cz/go-fashion-freaks

Restaurant template

Chcete lákavé webovky pro Vaši restauraci a nemáte čas na vytváření ? Krásná šablona Lets meat určitě splňuje ta nejpřísnější kritéria.

https://musilda.cz/go-restaurant-template

Salt and Pepper by TeslaThemes

Pro milovníky vaření a všechny, kdo se chtějí se svými recepty a zkušenostmi sdílet se zbytkem světa. Vizuálně krásná šablona.

https://musilda.cz/go-recipes-theme

In Shape

Šablona vytvořená speciálně pro webové stránky osobních trenérů a fitness center. Neváhejte, šablona i cena stojí za to!! Teď sleva 70%!

https://musilda.cz/go-in-shape

Games zone

Šablona pro všechny, kteří chtějí odlehčený nový vzhled pro svou webovku s video hrami nebo blogem o nich. Nezapomeňte – 70% sleva!!!

https://musilda.cz/go-games-zone

Vogue Fashion blog

 

Pro všechny blogerky a blogery, kteří chtějí začít psát o módě, trendech, jídle, cestování a vším tím spoeným je určena tato šablona.

https://musilda.cz/go-vogue-blog

Kiddo Turf

Barevná a veselá šablona vhodná pro cokoliv, co má co do činění s dětmi, např. školky, školní družiny nebo třeba blog o dětských aktivitách. 70% sleva!!

https://musilda.cz/go-kiddo-turg

Tapptastic

Šablona pro developery chytrých telefonů, kteří chtějí dát vědět o svých applikacích. Sleva 70%!

https://musilda.cz/go-tapptastic

WooShop

Moderní a stylová šablona vytvořená pro WooCommerce. Plně responzivní a nabitá funkcemi. Na Black Friday jen za 19 USD!!!

https://musilda.cz/go-wooshop

Ad-Sense

Pokud přemýšlíte o tom, že budete na webu vydělávat peníze tím, že tam umístíte reklamy, tato šablona je idelání volbou pro to, abyste svůj sen začali. Jedná se o nejvíce friendly šablonu na trhu a navíc na Black Friday jen za 19 USD!!

https://musilda.cz/go-ad-sense

 

About The Author

Zajímá mne Wordpress, responsivní šablony a zkrátka vše kolem tohoto skvělého redakčního systému.

Související články

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *